lomiri-ui-toolkit - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Select All
cy: Dewis i gyd

en: Cut
cy: Torri

en: Copy
cy: Copio

en: Paste
cy: Gludo

en: Back
cy: Cefn

en: Delete
cy: Dileu

en: No service/path specified
cy: Dim gwasanaeth/llwybr penodedig

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
cy: Nawr

en: Alarm
cy: Larwm
