lomiri-ui-toolkit - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Select All
el: Επιλογή όλων

en: Cut
el: Αποκοπή

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Paste
el: Επικόλληση

en: Back
el: Πίσω

en: Delete
el: Διαγραφή

en: No service/path specified
el: Δεν έχει καθοριστεί υπηρεσία/διαδρομή

en: Invalid bus type: %1.
el: Μη έγκυρος τύπος διαύλου: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
el: Τώρα

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
el[0]: %1 λεπτό πριν
el[1]: %1 λεπτά πριν

en: %1 minute | %1 minutes
el[0]: %1 λεπτό
el[1]: %1 λεπτά

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
el: 'Εχθές 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
el: 'Αύριο 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd' 'HH:mm
el: ηηη' 'HH:mm

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
el: Η ιδιότητα "%1" του αντικειμένου %2 έχει τύπο %3 και δεν μπορεί να λάβει την τιμή "%4" του τύπου %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
el: Η ιδιότητα "%1" δεν υπάρχει ή δεν είναι εγγράψιμη για το αντικείμενο %2

en: Alarm
el: Προειδοποίηση

en: Alarm has a pending operation.
el: Η προειδοποίηση έχει μια εκκρεμή εργασία

en: Usage:
el: Χρήση:

en: Options:
el: Επιλογές:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
el: Το %1 αναμένει και ένα πρόσθετο όρισμα: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
el: Το %1 αναμένει μια τιμή για το όρισμα: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
el: Το %1 αναμένει πρόσθετα ορίσματα: %2

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
el: Αγνόηση προτεραιότητας για φίλτρα InverseMouse.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
el: Προειδοποίηση: το attachee πρέπει να έχει ένα ID. Η τρέχουσα κατάσταση δεν θα αποθηκευτεί.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
el: Προειδοποίηση: Το UUID του attachee έχει ήδη καταχωρηθεί, η τρέχουσα κατάσταση δεν θα αποθηκευτεί: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
el: Όλα τα γονικά στοιχεία πρέπει να έχουν ταυτότητα (ID).
    Η αποθήκευση κατάστασης είναι απενεργοποιημένη για %1, κλάση %2

en: Theme not found: "%1"
el: Αδυναμί εύρεσης θέματος:: "%1"

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Done
el: Ολοκληρώθηκε

en: In Progress
el: Σε εξέλιξη

en: Release to refresh...
el: Απελευθερώστε για ανανέωση...

en: Pull to refresh...
el: Τραβήξτε για ανανέωση...
