lomiri-ui-toolkit - en to ga translation catalogue (24 entries)

en: Select All
ga: Roghnaigh Uile

en: Cut
ga: Gearr

en: Copy
ga: Cóipeáil

en: Paste
ga: Greamaigh

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
ga: Tá cineál %3 ag aire "%1" de réad %2,agus ní féidir é a shocrú go luach "%4"de chineál %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
ga: Ní ann don luach "%1" nó níl sé inscríofa don réad %2

en: Alarm
ga: Aláram

en: Alarm has a pending operation.
ga: Tá gníomh ar feitheamh ag an aláram

en: Usage:
ga: Úsáid:

en: Options:
ga: Roghanna:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
ga: Tá %1 ag súil le hargóint bhreise: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
ga: Tá %1 ag súil le luach d'argóint: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
ga: Tá %1 ag súil le hargóintí bhreise: %2

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
ga: Ag déanamh neamhaird ar phriaracht AfterItem do scagathóirí InverseMouse

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
ga: Aire: Tá ID ag teastáil ón gceangalaí. Ní shábháilfear an staid.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
ga: Aire: Tá UUID an cheangalaí cláraithe cheana féin. Ní shábháilfear an staid: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
ga: Tá id ag teastáil ó gach tuismitheoir.
    Sábháil staid díchumasaithe do %1, aicme %2

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Confirm
ga: Deimhnigh

en: Close
ga: Dún

en: Done
ga: Déanta

en: In Progress
ga: Ar Bun

en: Release to refresh...
ga: Scaoil le hathnuachan a dhéanamh…

en: Pull to refresh...
ga: Tarraing le hathnuachan a dhéanamh…
