lomiri-ui-toolkit - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Select All
gl: Selecionar todo

en: Cut
gl: Cortar

en: Copy
gl: Copiar

en: Paste
gl: Pegar

en: Back
gl: Atrás

en: Delete
gl: Eliminar

en: No service/path specified
gl: Sen servizo/ruta especificada

en: Invalid bus type: %1.
gl: Tipo de bus incorrecto: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
gl: Agora

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
gl[0]: Hai %1 minuto
gl[1]: Hai %1 minutos

en: %1 minute | %1 minutes
gl[0]: %1 minuto
gl[1]: %1 minutos

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
gl: 'Onte 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
gl: 'Onte 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
gl: 'Mañá 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
gl: 'Mañá 'HH:mm

en: ListView has no ViewItems.dragUpdated() signal handler implemented. No dragging will be possible.
gl: ListView non ten en funcionamento un manexador para ViewItems.dragUpdated(). Non será posíbel o arrastre.

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
gl: a propiedade «%1» do obxecto %2 ten o tipo %3 e non pode tomar o valor «%4» do tipo %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
gl: a propiedade «%1» non existe ou non é escribíbel para o obxecto %2

en: Alarm
gl: Alarma

en: Alarm has a pending operation.
gl: A alarma ten unha operación pendente.

en: Usage:
gl: Uso:

en: Options:
gl: Opcións:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
gl: %1 está agardando por un argumento adicional: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
gl: %1 está agardando por un valor para o argumento: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
gl: %1 está agardando por argumentos adicionais: %2

en: consider overriding swipeEvent() slot!
gl: considerar anular o slot de  swipeEvent().

en: consider overriding rebound() slot!
gl: considerar a anulación do slot rebound().

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
gl: Ignorando a prioridade AfterItem  para filtros InverseMouse.

en: Changing connection parameters forbidden.
gl: O cambio dos parámetros da conexión está prohibido.

en: Binding detected on property '%1' will be removed by the service updates.
gl: A ligazón detectada na propiedade «%1» eliminarase polas actualizacións do servizo.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
gl: Aviso: o anexo debe ter un ID. Non se gardará o estado.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
gl: Aviso: o UUID do anexo xa se rexistrou, non se gardará o estado: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
gl: Todos os pais deben ter un identificador.
    Desactivouse o gardado do estado para %1, clase %2

en: Theme not found: "%1"
gl: Non se atopou o tema: «%1»

en: Not a Palette component.
gl: Non é un compoñente da paleta.

en: Dragging mode requires ListView
gl: O modo arrastrar require ListView

en: Dragging is only supported when using a QAbstractItemModel, ListModel or list.
gl: O arrastre só é posíbel cando se usa QAbstractItemModel, ListModel ou lista.

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Close
gl: Pechar

en: Done
gl: Feito

en: In Progress
gl: En proceso

en: Release to refresh...
gl: Soltar para actualizar...

en: Pull to refresh...
gl: Tirar para actualizar...
