lomiri-ui-toolkit - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Select All
ka: ყველას მონიშვნა

en: Cut
ka: ამოჭრა

en: Copy
ka: კოპირება

en: Paste
ka: ჩასმა

en: Back
ka: უკან

en: Delete
ka: წაშლა

en: %1 minute | %1 minutes
ka[0]: %1 წუთი
ka[1]: %1 წუთი

en: Alarm
ka: მაღვიძარა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Close
ka: დახურვა

en: Done
ka: დასრულებულია
