lomiri-ui-toolkit - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Back
lt: Atgal

en: Delete
lt: Ištrinti

en: No service/path specified
lt: Nenurodyta tarnyba/kelias

en: Invalid bus type: %1.
lt: Neteisingas magistralės tipas: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
lt: Dabar

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
lt[0]: Prieš %1 minutę
lt[1]: Prieš %1 minutes
lt[2]: Prieš %1 minučių
