lomiri-ui-toolkit - en to ms translation catalogue (44 entries)

en: Select All
ms: Pilih Semua

en: Cut
ms: Potong

en: Copy
ms: Salin

en: Paste
ms: Tampal

en: Back
ms: Kembali

en: Delete
ms: Hapus

en: No service/path specified
ms: Tiada perkhidmatan/laluan dinyatakan

en: Invalid bus type: %1.
ms: Jenis bas tidak sah: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
ms: Sekarang

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
ms[0]: %1 minit yang lalu
ms[1]: %1 minit yang lalu

en: %1 minute | %1 minutes
ms[0]: %1 minit
ms[1]: %1 minit

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
ms: 'Semalam 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
ms: 'Semalam 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
ms: 'Esok 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
ms: 'Esok 'HH:mm

en: ListView has no ViewItems.dragUpdated() signal handler implemented. No dragging will be possible.
ms: ListView tidak mempunyai pengendali isyarat ViewItems.dragUpdated() yang dilaksanakan. Tiada penyeretan boleh dilakukan.

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
ms: sifat "%1" bagi objek %2 mempunyai jenis %3 dan tidak boleh ditetapkan ke nilai "%4" bagi jenis %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
ms: sifat "%1" tidak wujud atau tidak boleh ditulis untuk objek %2

en: Alarm
ms: Penggera

en: Alarm has a pending operation.
ms: Penggera mempunyai operasi tertangguh.

en: Usage:
ms: Penggunaan:

en: Options:
ms: Pilihan:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
ms: %1 menjangkakan argumen tambahan: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
ms: %1 menjangkakan nilai untuk argumen: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
ms: %1 menjangkakan argumen tambahan: %2

en: consider overriding swipeEvent() slot!
ms: anggap membatalkan slot swipeEvent()!

en: consider overriding rebound() slot!
ms: anggap membatalkan slot rebound()!

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
ms: Mengabai keutamaan AfterItem untuk penapis InverseMouse.

en: Changing connection parameters forbidden.
ms: Pengubahan parameter sambungan dilarang.

en: Binding detected on property '%1' will be removed by the service updates.
ms: Pengikatan dikesan pada sifat '%1' akan dibuang oleh kemaskini perkhidmatan.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
ms: Amaran: lampiran mestilah mempunyai ID. Keadaan tidak akan disimpan.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
ms: Amaran: lampiran UUID sudah berdaftar, keadaan tidak disimpan: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
ms: Semua induk mesti mempunyai id.
    Penyimpanan keadaan dilumpuhkan untuk %1, kelas %2

en: Theme not found: "%1"
ms: Tema tidak ditemui: "%1"

en: Not a Palette component.
ms: Tiada komponen Palet.

en: Dragging mode requires ListView
ms: Mod penyeretan memerlukan ListView

en: Dragging is only supported when using a QAbstractItemModel, ListModel or list.
ms: Menyeretan hanya disokongg bila menggunakan QAbstractItemModel, ListModel atau senarai.

en: Cancel
ms: Batal

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Close
ms: Tutup

en: Done
ms: Selesai

en: In Progress
ms: Dalam Proses

en: Release to refresh...
ms: Lepaskan untuk segar semula...

en: Pull to refresh...
ms: Tarik untuk segar semula...
