lomiri-ui-toolkit - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Cut
my: ဖြတ်

en: Paste
my: ပွားယူ

en: Alarm
my: သတိပေးနှိုးဆော်ခြင်း

en: Usage:
my: အသုံးပြုမှု့-

en: Confirm
my: အတည်ပြု

en: Close
my: ပိတ်ရန်

en: Done
my: ပြီးပါပြီ
