lomiri-ui-toolkit - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Cut
ne: काट्नुहोस्

en: Paste
ne: टाँस्नुहोस्

en: Back
ne: पछाडि

en: No service/path specified
ne: कुनै सर्भिस/पाथ खुलाइएन

en: Invalid bus type: %1.
ne: अमान्य बस प्रकार: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
ne: अहिले

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
ne[0]: %1 मिनेट पहिले
ne[1]: %1 मिनेट पहिले

en: %1 minute | %1 minutes
ne[0]: %1 मिनेट
ne[1]: %1 मिनेट

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
ne: भोली 'घन्टा:मिनट

en: ListView has no ViewItems.dragUpdated() signal handler implemented. No dragging will be possible.
ne: ListView ले कुनै ViewItems.dragUpdated() संकेत ह्यान्डलर कार्यान्वयन गरेको छैन​। तान्ने सम्भव हुनेछैन।

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
ne: अब्जेक्ट %2 को गुण "%1" सङ्ग टाईप %3 छ र टाईप "%5" को मूल्य "%4" मा सेट हुनसक्दैन

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
ne: वस्तु %2 को गुण "%1" छैन वा  लेख्न मिल्दैन

en: Alarm
ne: अलार्म

en: Alarm has a pending operation.
ne: अलार्ममा केहि अपुरो काम छ।

en: Usage:
ne: उपयोग:

en: Options:
ne: विकल्पहरु:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
ne: %1 ले थप argument अपेक्षा गरेको छ: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
ne: %1 ले argument को value अपेक्षा गरेको छ: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
ne: %1 ले थप argumentहरू अपेक्षा गरेको छ: %2

en: consider overriding swipeEvent() slot!
ne: swipeEvent() सलट ओभरराईड गर्न कन्सिडर गर!

en: consider overriding rebound() slot!
ne: rebound() सलट ओभरराईड गर्न कन्सिडर गर!

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
ne: इन्भर्ज माउस फिल्टर लागि आफ्टर आइटम प्राथमिकता बेवास्ता गरियो।

en: Changing connection parameters forbidden.
ne: जडान मानकहरू परिवर्तन गर्न ​निषेध गरिएको छ।

en: Binding detected on property '%1' will be removed by the service updates.
ne: प्रोपर्टि '%1' मा पत्ता लगाइएको बाध्यकारी सेवा अद्यावधिकद्वारा हटाइनेछ।

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
ne: चेतावनी: संलग्न गरिएको आइडी हुनु पर्छ। स्थिती सङ्ग्रह हुने छैन।

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
ne: चेताबनी: संलग्न UUID रजिस्टर भैसकेको छ, स्टेट: %1 बचत हुनेछैन

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
ne: सबै प्यारेन्टस् संग आईडि हुनै पर्छ।
    %1, क्लास %2 का लागि ईस्टेट संग्रह असक्षम गरिएेको छ

en: Theme not found: "%1"
ne: थिम: "%1" भेटिऐन

en: Not a Palette component.
ne: पया्लेट कम्पोनेन्ट होईन।

en: Dragging mode requires ListView
ne: ड्रयागिङ मोडलाई लिस्टभिऊ चाहिन्छ

en: Dragging is only supported when using a QAbstractItemModel, ListModel or list.
ne: किऊऐबस्ट्रयाक्टआईटममोडल, लिस्टमोडल अथवा लिस्ट प्रयोग गर्दा मात्र तान्न समर्थित छ।

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Close
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Done
ne: सकियो

en: In Progress
ne: प्रगति हुँदैछ

en: Release to refresh...
ne: रिफ्रेस गर्न छोडिदिनुहोस्...

en: Pull to refresh...
ne: रिफ्रेस गर्न तान्नुहोस् ...
