lomiri-ui-toolkit - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Select All
ro: Selectare totală

en: Cut
ro: Decupare

en: Copy
ro: Copiere

en: Paste
ro: Lipire

en: Back
ro: Înapoi

en: Delete
ro: Ştergeţi

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
ro: proprietatea "%1" al obiectului %2 este de tipul %3 si nu poate fi stabilită cu valoarea "%4" de tipul %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
ro: proprietatea "%1" nu există sau nu este inscriptibilă pentru obiectul %2

en: Alarm
ro: Alarmă

en: Alarm has a pending operation.
ro: Alarma are o operație în așteptare.

en: Usage:
ro: Utilizare:

en: Options:
ro: Opțiuni:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
ro: %1 așteaptă un argument suplimentar: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
ro: %1 așteaptă o valoare pentru argumentul: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
ro: %1 așteaptă argumente suplimentare: %2

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
ro: Se ignoră proprietatea AfterItem pentru filtrele InverseMouse.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
ro: Atenţie: ataşamentul trebuie să aibe un ID. Starea nu va fi salvată.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
ro: Atenţie: atașamentul are UUID-ul deja înregistrat, starea nu va fi salvată: %1

en: Cancel
ro: Anulează

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Close
ro: Închideți

en: Done
ro: Finalizat

en: In Progress
ro: În desfășurare

en: Release to refresh...
ro: Eliberează pentru împrospătare...

en: Pull to refresh...
ro: Trage pentru împrospătare...
