lomiri-ui-toolkit - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Select All
ur: تمام منتخب کریں

en: Cut
ur: کاٹیں

en: Copy
ur: نقل

en: Paste
ur: چسپاں کریں

en: Back
ur: واپس

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Close
ur: بند کریں

en: Done
ur: ہوگیا
