lomiri-ui-toolkit - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Copy
bg: Копиране

en: Alarm
bg: Будилник

en: Usage:
bg: Използване:

en: Options:
bg: Параметри:

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Close
bg: Затвори

en: Done
bg: Готово
