lomiri-ui-toolkit - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Select All
ku: Hemû Hilbijêre

en: Cut
ku: Jê Bike

en: Copy
ku: Kopî bike

en: Paste
ku: Pêveke

en: Back
ku: Paşve

en: Delete
ku: Jê bibe

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
ku: Niha

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
ku[0]: %1 deqe berê
ku[1]: %1 deqan berê

en: %1 minute | %1 minutes
ku[0]: %1 deq
ku[1]: %1 deqe

en: Options:
ku: Vebijartinan:

en: Cancel
ku: Betal bike

en: Confirm
ku: Pesendbike

en: Close
ku: Bigire

en: Done
ku: Çêbû

en: In Progress
ku: Didome
