lomiri-ui-toolkit - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Invalid bus type: %1.
af: Ongeldige bus tipe: %1.

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
af[0]: %1 minuut gelede
af[1]: %1 minute gelede

en: %1 minute | %1 minutes
af[0]: %1 minuut
af[1]: %1 minute

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
af: 'Gister 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
af: 'Môre 'HH:mm

en: %1 is expecting a value for argument: %2
af: %1 verwag 'n waarde vir die argument: %2

en: Changing connection parameters forbidden.
af: Die verandering van konneksie parameters is verbode.

en: Theme not found: "%1"
af: Tema nie gevind: "%1"

en: Not a Palette component.
af: Nie 'n palet komponent.
