lomiri-ui-toolkit - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Select All
be: Абраць усё

en: Cut
be: Выразаць

en: Copy
be: Капіяваць

en: Paste
be: Уставіць

en: Back
be: Назад

en: Delete
be: Выдаліць

en: No service/path specified
be: Служба ці шлях адсутнічае

en: Invalid bus type: %1.
be: Недапушчальны тып шыны: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
be: Толькі што

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
be[0]: %1 хвіліну таму
be[1]: %1 хвіліны таму
be[2]: %1 хвілінаў таму

en: %1 minute | %1 minutes
be[0]: %1 хвіліна
be[1]: %1 хвіліны
be[2]: %1 хвілінаў

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
be: 'Учора 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
be: 'Учора 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
be: 'Заўтра 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
be: 'Заўтра 'HH:mm

en: ListView has no ViewItems.dragUpdated() signal handler implemented. No dragging will be possible.
be: У ListView не рэалізаваны апрацоўнік сігналу ViewItems.dragUpdated(). Перацягванне будзе немагчыма.

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
be: уласцівасць "%1" аб'екта %2 мае тып %3 і да яго не можа быць прысвоена значэнне "%4" тыпу %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
be: уласцівасці "%1" аб'екта %2 не існуе ці яна з'яўляецца непрыдатнай да запісу

en: Alarm
be: Нагадванне

en: Alarm has a pending operation.
be: У чарзе напамінкаў ёсць дзеянне.

en: Usage:
be: Выкарыстанне:

en: Options:
be: Опцыі:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
be: %1 патрэбны дадатковы аргумент: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
be: %1 патрэбнае значэнне длч аргументу: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
be: %1 патрэбныя дадатковыя аргументы: %2

en: consider overriding swipeEvent() slot!
be: разгледзець пераазначэнне swipeEvent() slot!

en: consider overriding rebound() slot!
be: разгледзець пераазначэнне rebound() slot!

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
be: Ігнаруем прыярытэтнасць AfterItem для фільтраў InverseMouse.

en: Changing connection parameters forbidden.
be: Змена параметраў падлучэння забаронена.

en: Binding detected on property '%1' will be removed by the service updates.
be: Прывязка выяўленых на маёмасць "% 1" будуць выдалены абнаўленняў абслугоўвання.  '%1' будзе выдалены службай абнаўлення.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
be: Папярэджанне: аўтар дадання павінен мець ідэнтыфікатар. Стан не захоўваецца.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
be: Папярэджанне: UUID аўтара дадання ўжо зарэгістраваны, стан не захоўваецца: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
be: Усе бацькоўскія аб'екты павінны мець ідэнтыфікатары.
    Захаванне стану для %1, клас %2 выключаны

en: Theme not found: "%1"
be: Тэма ня знайдзена: "%1"

en: Not a Palette component.
be: Не зьяўляецца кампанентам палітры.

en: Dragging mode requires ListView
be: Для выкарыстаньня рэжыму перацягваньня патрабуецца ListView

en: Dragging is only supported when using a QAbstractItemModel, ListModel or list.
be: Перацягваньне падтрымваецца толькі пры выкарыстаньні QAbstractItemModel, ListModel ці спіса.

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Confirm
be: Пацвердзіць

en: Close
be: Закрыць

en: Done
be: Выканана

en: In Progress
be: У працэсе

en: Release to refresh...
be: Адпусціце для абнаўлення...

en: Pull to refresh...
be: Пацягніце для абнаўлення...
