lomiri-ui-toolkit - en to ast translation catalogue (44 entries)

en: Select All
ast: Esbillar too

en: Cut
ast: Cortar

en: Copy
ast: Copiar

en: Paste
ast: Apegar

en: Back
ast: Atrás

en: Delete
ast: Desaniciar

en: No service/path specified
ast: Nun s'especificó nengún serviciu o ruta

en: Invalid bus type: %1.
ast: Tipu de bus inválidu: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
ast: Agora

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
ast[0]: Hai %1 minutu
ast[1]: Hai %1 minutos

en: %1 minute | %1 minutes
ast[0]: %1 minutu
ast[1]: %1 minutos

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
ast: 'Ayeri 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
ast: 'Ayeri 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
ast: 'Mañana 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
ast: 'Mañana 'HH:mm

en: ListView has no ViewItems.dragUpdated() signal handler implemented. No dragging will be possible.
ast: ListView nun tien incluyíu'l xestor de señales ViewItems.dragUpdated(). Nun se podrá abasnar.

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
ast: la propiedá «%1» del oxetu %2 tien la triba %3 y nun pue afitase al valor «%4» de la triba %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
ast: la propiedá "%1" nun existe o nun ye escribible pal oxetu %2

en: Alarm
ast: Alarma

en: Alarm has a pending operation.
ast: La alarma tien una operación pendiente.

en: Usage:
ast: Usu:

en: Options:
ast: Opciones:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
ast: %1 ta esperando un argumentu más: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
ast: %1 ta esperando un valor pal argumentu: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
ast: %1 ta esperando por más argumentos: %2

en: consider overriding swipeEvent() slot!
ast: prueba a sobreescribir el slot swipeEvent()

en: consider overriding rebound() slot!
ast: prueba a sobreescribir el slot rebound()

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
ast: Inorando la prioridá AfterItem pa les peñeres InverseMouse.

en: Changing connection parameters forbidden.
ast: Ta torgao cambiar los parámetros de la conexón.

en: Binding detected on property '%1' will be removed by the service updates.
ast: Los anovamientos del serviciu desaniciarán l'enllaz detectáu na propiedá «%1».

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
ast: Avisu: El preséu axuntu tien de tener una ID. Nun se guardará l'estáu.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
ast: Avisu: La UUID del preséu axuntu yá ta rexistrada, l'estáu nun se guardará: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
ast: Tolos padres han tener una id.
    Desactivóse'l guardáu d'estáu pa %1, clase %2

en: Theme not found: "%1"
ast: Nun s'alcontró el tema: «%1»

en: Not a Palette component.
ast: Nun ye un componente de Palette.

en: Dragging mode requires ListView
ast: El mou d'abasnar rique ListView

en: Dragging is only supported when using a QAbstractItemModel, ListModel or list.
ast: Abasnar solo tien encontu cuando s'usa un QAbstractItemModel, ListModel o llista.

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Close
ast: Zarrar

en: Done
ast: Fecho

en: In Progress
ast: En procesu

en: Release to refresh...
ast: Soltar pa refrescar...

en: Pull to refresh...
ast: Tirar pa refrescar...
