lomiri-ui-toolkit - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Select All
eo: Elekti ĉion

en: Cut
eo: Eltondi

en: Copy
eo: Kopii

en: Paste
eo: Alglui

en: Back
eo: Reen

en: Delete
eo: Forigi

en: Alarm
eo: Alarmo

en: Usage:
eo: Uzado:

en: Options:
eo: Opcioj:

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Confirm
eo: Konfirmi

en: Close
eo: Fermi

en: Done
eo: Farite
