lomiri-ui-toolkit - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Cut
hr: Izreži

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Back
hr: Natrag

en: Delete
hr: Izbriši

en: No service/path specified
hr: Nijedna usluga/staza nije određena

en: Invalid bus type: %1.
hr: Neispravna vrsta sabirnice: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
hr: Sada

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
hr[0]: Prije %1 minute
hr[1]: Prije %1 minute
hr[2]: Prije %1 minuta

en: %1 minute | %1 minutes
hr[0]: %1 minuta
hr[1]: %1 minute
hr[2]: %1 minuta

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
hr: 'Jučer 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
hr: 'Jučer 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
hr: 'Sutra 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
hr: 'Sutra 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd d MMM' 'h:mm ap
hr: ddd, d. MMM' 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd d MMM' 'HH:mm
hr: ddd, d MMM' 'HH:mm

en: ListView has no ViewItems.dragUpdated() signal handler implemented. No dragging will be possible.
hr: Pogled popisa nema ViewItems.dragUpdated() zaglavlje signala implementirano. Povlačenje neće biti moguće.

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
hr: svojstvo "%1" objekta %2 je vrste %3 i ne može se postaviti na vrijednost "%4" vrste %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
hr: svojstvo "%1" ne postoji ili ne dopušta pisanje za objekt %2

en: Alarm has a pending operation.
hr: Alarm ima zakazanu radnju.

en: Usage:
hr: Korištenje:

en: Options:
hr: Mogućnosti:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
hr: %1 očekuje dodatan argument: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
hr: %1 očekuje vrijednost za argument: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
hr: %1 očekuje dodatne argumente: %2

en: consider overriding swipeEvent() slot!
hr: razmotri zaobilaženje swipeEvent() položaja!

en: consider overriding rebound() slot!
hr: Razmotri zaobilaženje rebound() položaja!

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
hr: Zanemarivanje naknadnog prioroteta stavki za filtre obrnutog miša.

en: Changing connection parameters forbidden.
hr: Promjena parametra povezivanja je zabranjeno.

en: Binding detected on property '%1' will be removed by the service updates.
hr: Povezivanje otkriveno na '%1' svojstvu će biti uklonjeno nadopunom usluge.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
hr: Upozorenje: prilagatelj mora imati ID. Stanje neće biti spremljeno.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
hr: Upozorenje: prilagateljev UUID je već registriran. Stanje neće biti spremljeno: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
hr: Svi nadređeni procesi moraju imati ID.
    Spremanje stanja je deaktivirano za %1, klasa %2

en: Theme not found: "%1"
hr: Tema nije pronađena: "%1"

en: Not a Palette component.
hr: Nije komponenta palete.

en: Dragging mode requires ListView
hr: Način povlačena zahtijeva Pogled popisa

en: Dragging is only supported when using a QAbstractItemModel, ListModel or list.
hr: Povlačenje je samo podržano kada se koristi QAbstractItemModel, Model popisa ili popis.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Close
hr: Zatvori

en: Done
hr: Gotovo

en: In Progress
hr: U tijeku

en: Release to refresh...
hr: Otpusti za osvježavanje...

en: Pull to refresh...
hr: Povuci za osvježavanje...
