lomiri-ui-toolkit - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Select All
sq: Përzgjidh Gjithçka

en: Cut
sq: Prije

en: Copy
sq: Kopjo

en: Paste
sq: Ngjit

en: Back
sq: Mbrapsht

en: Delete
sq: Fshije

en: No service/path specified
sq: Nuk i specifikua asnjë shërbim/shteg

en: Invalid bus type: %1.
sq: Tip i pavlefshëm i bus: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
sq: Tani

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
sq[0]: %1 minutë më parë
sq[1]: %1 minuta më parë

en: %1 minute | %1 minutes
sq[0]: %1 minutë
sq[1]: %1 minuta

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
sq: 'Dje 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
sq: 'Dje 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
sq: 'Nesër 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
sq: 'Nesër 'HH:mm

en: Alarm
sq: Alarmi

en: Alarm has a pending operation.
sq: Alarmi ka një veprim në pritje.

en: Usage:
sq: Përdorimi:

en: Options:
sq: Opsionet:

en: Theme not found: "%1"
sq: Tema nuk u gjet: "%1"

en: Cancel
sq: Anullo

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Close
sq: Mbylle

en: Done
sq: U Bë

en: In Progress
sq: Në Zhvillim
