lomiri-ui-toolkit - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Select All
he: בחירת הכול

en: Cut
he: גזירה

en: Copy
he: העתקה

en: Paste
he: הדבקה

en: Back
he: חזרה

en: Delete
he: מחיקה

en: No service/path specified
he: לא צוין שירות/נתיב

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
he: כעת

en: Alarm
he: התראה

en: Alarm has a pending operation.
he: להתראה יש פעולה ממתינה.

en: Usage:
he: שימוש:

en: Options:
he: אפשרויות:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
he: ל־%1 נדרש ארגומנט נוסף: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
he: %1 בציפייה לערך לארגומנט: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
he: %1 בציפייה לארגומנטים נוספים: %2

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
he: התעלמות מהעדיפות של AfterItem עבור מסנני InverseMouse.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
he: אזהרה: למוצמד חייב להיות מס׳ מזהה. המצב לא יישמר.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
he: אזהרה: המס׳ הייחודי (UUID) של המוצמד כבר רשום, המצב לא יישמר: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
he: לכל פריטי ההורה חייב להיות מס׳ מזהה.
    שמירת המצב מנוטרלת עבור %1, מחלקה %2.

en: Cancel
he: ביטול

en: Confirm
he: אישור

en: Close
he: סגירה

en: Done
he: בוצע

en: In Progress
he: בתהליך

en: Release to refresh...
he: יש לשחרר כדי לרענן…

en: Pull to refresh...
he: יש למשוך כדי לרענן…
