lomiri-ui-toolkit - en to br translation catalogue (28 entries)

en: Select All
br: Diuz pep tra

en: Cut
br: Troc'hañ

en: Copy
br: Eilañ

en: Paste
br: Pegañ

en: Back
br: Distro

en: Delete
br: Dilemel

en: Invalid bus type: %1.
br: Seurt bus direizh : %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
br: Bremañ

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
br[0]: %1 vunutenn zo
br[1]: %1 a vunutoù zo

en: %1 minute | %1 minutes
br[0]: %1 vunutenn
br[1]: %1 a vunutoù

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: h:mm ap
br: h:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
br: 'Dec'h 'h:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
br: 'Dec'h 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
br: 'Warc'hoazh 'h:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
br: 'Warc'hoazh 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd' 'h:mm ap
br: ddd' 'h:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd d MMM' 'h:mm ap
br: ddd d MMM' 'h:mm

en: Alarm
br: Arfoù

en: Usage:
br: Arver :

en: Options:
br: Dibarzhioù :

en: Changing connection parameters forbidden.
br: Difenn zo da cheñch an arventennoù kevreañ.

en: Theme not found: "%1"
br: Tem ha ne c'haller ket kavout : « %1 »

en: Cancel
br: Nullañ

en: Confirm
br: Kadarnaat

en: Close
br: Serriñ

en: Done
br: Graet eo

en: In Progress
br: War ober

en: Pull to refresh...
br: Sachañ evit freskaat...
