lomiri-ui-toolkit - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Select All
lv: Izvēlieties visu

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Delete
lv: Dzēst

en: No service/path specified
lv: Nav norādīts pakalpojums/ceļš

en: Invalid bus type: %1.
lv: Nederīgs kopnes tips: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
lv: Tagad

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
lv[0]: Pirms %1 minūtes
lv[1]: Pirms %1 minūtēm
lv[2]: Pirms %1 minūtēm

en: %1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: h:mm ap
lv: h.mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: HH:mm
lv: HH.mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
lv: 'Vakar 'h.mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
lv: 'Vakar 'HH.mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
lv: 'Rīt 'h.mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
lv: 'Rīt 'HH.mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd' 'h:mm ap
lv: ddd' 'h.mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd' 'HH:mm
lv: ddd' 'HH.mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd d MMM' 'h:mm ap
lv: ddd d. MMM' 'h.mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd d MMM' 'HH:mm
lv: ddd d. MMM' 'HH.mm

en: ListView has no ViewItems.dragUpdated() signal handler implemented. No dragging will be possible.
lv: ListView nav implementējis ViewItems.dragUpdated() signālu apstrādi . Vilkšana nebūs pieejama.

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
lv: īpašībai "%1" objektam %2 ir rips %3 un to nevar iestatīt uz vērtību "%4" ar tipu %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
lv: īpašība "%1" neeksistē vai objektam %2 tā nav rakstāma

en: Alarm
lv: Signāls

en: Alarm has a pending operation.
lv: Signālam ir darbība, kas gaida izpildi.

en: Usage:
lv: Lietošana:

en: Options:
lv: Opcijas:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
lv: %1 sagaida papildu argumentu: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
lv: %1 sagaida vērtību argumentam: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
lv: %1 sagaida papildu argumentus: %2

en: consider overriding swipeEvent() slot!
lv: apsveriet swipeEvent() slota pārrakstīšanu!

en: consider overriding rebound() slot!
lv: apsveriet rebound() slota pārrakstīšanu!

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
lv: Ignorē AfterItem prioritāti InverseMouse filtriem.

en: Changing connection parameters forbidden.
lv: Savienojuma parametru mainīšana ir aizliegta.

en: Binding detected on property '%1' will be removed by the service updates.
lv: Pakalpojuma atjauninājumi izņems uz īpašības “%1” atrasto sasaisti.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
lv: Brīdinājums: pievienotajam ir vajadzīgs ID. Stāvoklis netiks saglabāts.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
lv: Brīdinājums: pievienotā UUID jau ir reģistrēts, stāvoklis netiks saglabāts: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
lv: Visiem vecākiem ir jābūt id.
    %1 stāvoklis ir izslēgts, klase %2

en: Theme not found: "%1"
lv: Motīvs nav atrasts: “%1”

en: Not a Palette component.
lv: Nav paletes komponente.

en: Dragging mode requires ListView
lv: Vilkšanai vajag ListView

en: Dragging is only supported when using a QAbstractItemModel, ListModel or list.
lv: Vilkšana nav atbalstīta, kad izmanto QAbstractItemModel, ListModel vai sarakstu.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Done
lv: Pabeigts

en: In Progress
lv: Tiek izpildīts

en: Release to refresh...
lv: Atlaist, lai atsvaidzinātu...

en: Pull to refresh...
lv: Vilkt, lai atsvaidzinātu...
