lomiri-ui-toolkit - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Cut
sl: Izreži

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Paste
sl: Prilepi

en: Back
sl: Nazaj

en: Delete
sl: Izbriši

en: No service/path specified
sl: Storitev/pot ni navedena

en: Invalid bus type: %1.
sl: Neveljavna vrsta vodila: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
sl: Zdaj

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
sl[0]: pred %1 minutami
sl[1]: pred %1 minuto
sl[2]: pred %1 minutama
sl[3]: pred %1 minutami

en: %1 minute | %1 minutes
sl[0]: %1 minut
sl[1]: %1 minuto
sl[2]: %1 minuti
sl[3]: %1 minute

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
sl: 'Včeraj 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
sl: 'Včeraj 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
sl: 'Jutri 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
sl: 'Jutri 'HH:mm

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
sl: nastavitev "%1" predmeta %2 ima vrsto %3 in ne mora biti nastavljena na vrednost "%4" vrste %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
sl: nastavitev "%1" ne obstaja ali pa ni zapisljiva za objekt %2

en: Alarm
sl: Opomnik

en: Alarm has a pending operation.
sl: Alarm ima opravilo, ki poteka

en: Usage:
sl: Poraba:

en: Options:
sl: Možnosti:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
sl: Za %1 je pričakovan dodaten argument: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
sl: Za %1 je pričakovana vrednost za argument: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
sl: Za %1 so pričakovani dodatni argumenti: %2

en: Changing connection parameters forbidden.
sl: Spreminjanje parametrov povezave je prepovedano.

en: Binding detected on property '%1' will be removed by the service updates.
sl: Vezava, ki je bila zaznana na lastnosti '%1', bo odstranjena s posodobitvami storitve.

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
sl: Vsi nadrejeni predmeti morajo imeti ID.
    Za %1, razred %2 je shranjevanje stanja onemogčeno

en: Theme not found: "%1"
sl: Teme ni bilo mogoče najti: "%1"

en: Cancel
sl: Preklic

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Close
sl: Zapri

en: Done
sl: Končano

en: In Progress
sl: V obdelavi

en: Release to refresh...
sl: Sprostite, da osvežite ...

en: Pull to refresh...
sl: Povlecite, da osvežite ...
