lomiri-ui-toolkit - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Select All
az: Hamısını Seç

en: Cut
az: Kəs

en: Copy
az: Kopyala

en: Paste
az: Əlavə et

en: Usage:
az: İstifadə:

en: Options:
az: Seçimlər:
