lomiri-ui-toolkit - en to sr translation catalogue (49 entries)

en: Select All
sr: Изабери све

en: Cut
sr: Исеци

en: Copy
sr: Копирај

en: Paste
sr: Залепи

en: Back
sr: Nazad

en: Delete
sr: Izbriši

en: No service/path specified
sr: Није наведена услуга или путања

en: Invalid bus type: %1.
sr: Неисправна врста сабирнице: %1

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
sr: Сада

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
sr[0]: Пре %1 минут
sr[1]: Пре %1 минута
sr[2]: Пре %1 минута

en: %1 minute | %1 minutes
sr[0]: %1 minut
sr[1]: %1 мinute
sr[2]: %1 мinuta

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: h:mm ap
sr: h:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
sr: 'Јуче у 'h:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
sr: 'Јуче у 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
sr: 'Сутра у 'h:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
sr: 'Сутра у 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd' 'h:mm ap
sr: ддд' у 'h:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd' 'HH:mm
sr: ддд' у 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd d MMM' 'h:mm ap
sr: ддд д МММ' у 'h:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: ddd d MMM' 'HH:mm
sr: ддд д МММ' у 'HH:mm

en: ListView has no ViewItems.dragUpdated() signal handler implemented. No dragging will be possible.
sr: Преглед списком нема примењеног руковаоца за сигнал „ViewItems.dragUpdated()“. Никакво превлачење неће бити могуће.

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
sr: својство „%1“ предмета %2 је врсте %3 и не може бити подешено на вредност „%4“ врсте %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
sr: својство „%1“ не постоји или није уписиво за предмет %2

en: Alarm
sr: Аларм

en: Alarm has a pending operation.
sr: Аларм има заказану радњу.

en: Usage:
sr: Употреба:

en: Options:
sr: Опције:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
sr: %1 очекује додатни аргумент: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
sr: %1 очекује вредност за аргумент: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
sr: %1 очекује додатне аргументе: %2

en: consider overriding swipeEvent() slot!
sr: разматрам замену прикључка „swipeEvent()“!

en: consider overriding rebound() slot!
sr: разматрам замену прикључка „rebound()“!

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
sr: Занемарујем својство након ставке за филтере окретања миша.

en: Changing connection parameters forbidden.
sr: Промена параметара везе је забрањена.

en: Binding detected on property '%1' will be removed by the service updates.
sr: Свеза откривена на својству „%1“ биће уклоњена ажурирањима услуге.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
sr: Упозорење: прилог мора имати ИБ. Стање неће бити сачувано.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
sr: Упозорење: УЈИД прилога је већ регистрован, стање неће бити сачувано: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
sr: Сви родитељи морају имати иб.
    Чување стања је искључено за „%1“, %2 разреда

en: Theme not found: "%1"
sr: Тема није пронађена: %1

en: Not a Palette component.
sr: Није састојак Палете

en: Dragging mode requires ListView
sr: Режим превлачења захтева преглед списком

en: Dragging is only supported when using a QAbstractItemModel, ListModel or list.
sr: Превлачење је подржано само када се користи Ку_модел_апстрактне_ставке, Модел_списка или списак.

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Confirm
sr: Потврди

en: Close
sr: Zatvori

en: Done
sr: Готово

en: In Progress
sr: У току

en: Release to refresh...
sr: Отпусти за освежавање...

en: Pull to refresh...
sr: Повуци за освежавање...
