ubuntu-weather-app - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Weather
hr: Vrijeme

en: OK
hr: U redu

en: Chance of precipitation
hr: Mogućnost oborina

en: Winds
hr: Vjetar

en: Humidity
hr: Vlažnost

en: Sunrise
hr: Izlazak sunca

en: Sunset
hr: Zalazak sunca

en: Locations
hr: Lokacije

en: Delete
hr: Obriši

en: Cannot determine your location
hr: Određivanje lokacije nije uspjelo

en: Manually add a location by swiping up from the bottom of the display
hr: Za ručno dodavanje lokacije povucite sa dna ekrana prema gore

en: Remove
hr: Ukloni

en: No locations found. Tap the plus icon to search for one.
hr: Nema pronađenih lokacija. Pritisnite plus ikonu za dodavanje nove.

en: Network Error
hr: Mrežna greška

en: No API Keys Found
hr: Nijedan API ključ nije pronađen

en: Back
hr: Natrag

en: No city found
hr: Grad nije pronađen

en: Location already added.
hr: Lokacija je već dodana.

en: Today
hr: Danas

en: Current Location
hr: Trenutna lokacija

en: Settings
hr: Postavke

en: Data Provider
hr: Pružatelj podataka

en: Detect current location
hr: Otkrivanje trenutne lokacije

en: %1 minute | %1 minutes
hr[0]: %1 minuta
hr[1]: %1 minute
hr[2]: %1 minuta

en: Refresh Interval
hr: Učestalost osvježavanja
