ubuntu-weather-app - en to gd translation catalogue (27 entries)

en: Weather
gd: An aimsir

en: OK
gd: Ceart ma-thà

en: Chance of precipitation
gd: Teans air sileadh

en: Winds
gd: Gaoth

en: UV Index
gd: Ìre UV

en: Humidity
gd: Taisean

en: Sunrise
gd: Èirigh na grèine

en: Sunset
gd: Laighe na grèine

en: Locations
gd: Àiteachan

en: Delete
gd: Sguab às

en: Cannot determine your location
gd: Chan urrainn dhuinn mothachadh dha càit a bheil thu

en: Manually add a location by swiping up from the bottom of the display
gd: Grad-shlaighd suas o bhonn na sgrìn gus àite a chur ris a làimh

en: Remove
gd: Thoir air falbh

en: No locations found. Tap the plus icon to search for one.
gd: Cha deach àite a lorg. Thoir gnogag air ìomhaigheag + gus fear a lorg.

en: Network Error
gd: Mearachd leis an lìonra

en: No API Keys Found
gd: Cha deach iuchair API a lorg

en: If you are a developer, please see the README file for instructions on how to obtain your own Open Weather Map API key.
gd: Ma tha thu nad nead-leasachaidh, faic am faidhle README airson stiùireadh air mar a gheibh thu iuchair API agad fhèin airson Open Weather Map.

en: Back
gd: Air ais

en: No city found
gd: Cha deach baile a lorg

en: Location already added.
gd: Chaidh an t-ionad seo a chur ris mu thràth.

en: Today
gd: An-diugh

en: Current Location
gd: An t-àite làithreach

en: Settings
gd: Roghainnean

en: Data Provider
gd: Solaraiche dàta

en: Detect current location
gd: Mothaich do far a bheil mi

en: %1 minute | %1 minutes
gd[0]: %1 mhionaid
gd[1]: %1 mhionaid
gd[2]: %1 mionaidean
gd[3]: %1 mionaid

en: Refresh Interval
gd: Eadaramh eadar ath-nuadhachaidhean
