ubuntu-weather-app - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Weather
eu: Eguraldia

en: OK
eu: Ados

en: Chance of precipitation
eu: Euri arriskua

en: Winds
eu: Haizea

en: UV Index
eu: UV indizea

en: Humidity
eu: Hezetasuna

en: Sunrise
eu: Egunsentia

en: Sunset
eu: Ilunabarra

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cannot determine your location
eu: Ezin da kokapena zehaztu

en: Manually add a location by swiping up from the bottom of the display
eu: kokapena eskuz gehitu pantailaren goikaldetik beheruntz irristatuz

en: Remove
eu: Ezabatu

en: No locations found. Tap the plus icon to search for one.
eu: Ez da kokapenik aurkitu. Ukitu «+» bat bilatzeko.

en: Network Error
eu: Sareko akatsa

en: No API Keys Found
eu: Ez da API gakorik aurkitu

en: If you are a developer, please see the README file for instructions on how to obtain your own Open Weather Map API key.
eu: Garatzailea baldin bazara, mesedez irakurri README fitxategia, bertan  zure Open Weather Map API gakoa lortzeko argibideak aurkituko dituzu.

en: Back
eu: Atzera

en: No city found
eu: Ez da hiririk aurkitu

en: Location already added.
eu: Kokapena dagoeneko gehitu da.

en: Today
eu: Gaur

en: updated %1 day ago | updated %1 days ago
eu[0]: Duela egun %1 eguneratua
eu[1]: Duela %1 egun eguneratua

en: updated %1 hour ago | updated %1 hours ago
eu[0]: Duela ordu %1 eguneratua
eu[1]: Duela %1 ordu eguneratua

en: updated %1 minute ago | updated %1 minutes ago
eu[0]: Duela minutu %1 eguneratua
eu[1]: Duela %1 minutu eguneratua

en: updated recently
eu: Duela gutxi eguneratua

en: Current Location
eu: Uneko Kokapena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Data Provider
eu: Datu Hornitzailea

en: Detect current location
eu: Uneko kokapena detektatu

en: %1 minute | %1 minutes
eu[0]: minutu %1
eu[1]: %1 minutu

en: Refresh Interval
eu: Datu-berritze tartea

note: TRANSLATORS: miles per hour, imperial unit for wind speed, only use abbreviated
en: mph
eu: mi/h
