ubuntu-weather-app - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Back
ast: Atrás

en: Today
ast: Güei

en: Settings
ast: Axustes

en: %1 minute | %1 minutes
ast[0]: %1 minutu
ast[1]: %1 minutos

en: %1 hour | %1 hours
ast[0]: %1 hora
ast[1]: %1 hores
