ubuntu-weather-app - en to br translation catalogue (28 entries)

en: Weather
br: Amzer

en: OK
br: Mat eo

en: Chance of precipitation
br: Chañsoù e vefe glav

en: Winds
br: Avelioù

en: UV Index
br: Feur UL

en: Humidity
br: Glebor

en: Sunrise
br: Sav-heol

en: Sunset
br: Kuzh-heol

en: Locations
br: Lec'hioù

en: Delete
br: Diverkañ

en: Cannot determine your location
br: N'haller ket kavout pelec'h emaoc'h

en: Manually add a location by swiping up from the bottom of the display
br: Ouzhpennañ ul lec'h gant an dorn en ur riklañ adalek traoñ ar skramm

en: Remove
br: Lemel

en: No locations found. Tap the plus icon to search for one.
br: N'eus bet kavet lec'h ebet. Pouezit war an arlun « + » evit klask unan.

en: Network Error
br: Fazi gant ar rouedad

en: No API Keys Found
br: N'eus ket bet kavet alc'hwezioù API

en: If you are a developer, please see the README file for instructions on how to obtain your own Open Weather Map API key.
br: Ma'z oc'h un diorroer, lennit ar restr README, mar plij, evit gouzout penaos tapout hoc'h alc'hwez API Open Weather Map deoc'h-c'hwi.

en: Back
br: Distreiñ

en: No city found
br: N'eus bet kavet kêr ebet

en: Location already added.
br: Lec'h bet ouzhpennet dija.

en: Today
br: Hiziv

en: Current Location
br: Lec'h m'emaoc'h

en: Settings
br: Arventennoù

en: Data Provider
br: Pourchaser roadennoù

en: Detect current location
br: Kavout al lec'h m'emaoc'h

en: %1 minute | %1 minutes
br[0]: %1 vunutenn
br[1]: %1 a vunutoù

en: Refresh Interval
br: Koulzad freskaat

note: TRANSLATORS: miles per hour, imperial unit for wind speed, only use abbreviated
en: mph
br: miltir/e
