ubuntu-weather-app - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Weather
lt: Orai

en: A weather forecast application for Lomiri
lt: Orų prognozių programėlė, skirta Lomiri

en: OK
lt: Gerai

en: Chance of precipitation
lt: Kritulių tikimybė

en: Winds
lt: Vėjas

en: UV Index
lt: UV indeksas

en: Humidity
lt: Drėgnumas

en: Sunrise
lt: Saulėtekis

en: Sunset
lt: Saulėlydis

en: Moonphase
lt: Mėnulio fazė

en: exit reorder mode
lt: išeiti iš pertvarkymo veiksenos

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Remove
lt: Šalinti

en: Network Error
lt: Tinklo klaida

en: No network connection. Could not load weather data.
    Please check your network settings and try again.
lt: Nėra tinklo ryšio. Nepavyko įkelti orų duomenų.
    Patikrinkite tinklo nustatymus ir bandykite dar kartą.

en: No API Keys Found
lt: Nerasta jokių API raktų

en: New moon
lt: Jaunatis (Naujas mėnulis)

en: Waxing Crescent
lt: Jaunatis (Pilnėjantis pusmėnulis)

en: First Quarter
lt: Priešpilnis (Pirmo ketvirčio mėnulis)

en: Waxing Gibbous
lt: Priešpilnis (Pilnėjantis kuprotas mėnulis)

en: Full moon
lt: Pilnatis (Pilnas mėnulis)

en: Waning Gibbous
lt: Pilnatis (Dylantis kuprotas mėnulis)

en: Last Quarter
lt: Delčia (Paskutinio ketvirčio mėnulis)

en: Waning Crescent
lt: Delčia (Dylantis mėnulis)

en: calculation error
lt: apskaičiavimo klaida

en: Back
lt: Atgal

en: No city found
lt: Nerasta jokio miesto

en: Location already added.
lt: Vieta jau pridėta.

note: TRANSLATORS: N = North, wind bearing, abbreviated
en: N
lt: Š

note: TRANSLATORS: NE = North East, wind bearing, abbreviated
en: NE
lt: ŠR

note: TRANSLATORS: E = East, wind bearing, abbreviated
en: E
lt: R

note: TRANSLATORS: SE = South East, wind bearing, abbreviated
en: SE
lt: PR

note: TRANSLATORS: S = South, wind bearing, abbreviated
en: S
lt: P

note: TRANSLATORS: SW = South West, wind bearing, abbreviated
en: SW
lt: PV

note: TRANSLATORS: W = West, wind bearing, abbreviated
en: W
lt: V

note: TRANSLATORS: NW = NorthWest, wind bearing, abbreviated
en: NW
lt: ŠV

en: Today
lt: Šiandien

en: updated %1 day ago | updated %1 days ago
lt[0]: atnaujinta prieš %1 dieną
lt[1]: atnaujinta prieš %1 dienas
lt[2]: atnaujinta prieš %1 dienų

en: updated %1 hour ago | updated %1 hours ago
lt[0]: atnaujinta prieš %1 valandą
lt[1]: atnaujinta prieš %1 valandas
lt[2]: atnaujinta prieš %1 valandų

en: updated %1 minute ago | updated %1 minutes ago
lt[0]: atnaujinta prieš %1 minutę
lt[1]: atnaujinta prieš %1 minutes
lt[2]: atnaujinta prieš %1 minučių

en: updated recently
lt: neseniai atnaujinta

en: Current Location
lt: Dabartinė vieta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Data Provider
lt: Duomenų teikėjas

en: Detect current location
lt: Aptikti dabartinę vietą

en: %1 minute | %1 minutes
lt[0]: %1 minutė
lt[1]: %1 minutės
lt[2]: %1 minučių

en: %1 hour | %1 hours
lt[0]: %1 valanda
lt[1]: %1 valandos
lt[2]: %1 valandų

en: blue/orange
lt: mėlyna/oranžinė

en: blue/red
lt: mėlyna/raudona

en: Temperature colors
lt: Temperatūros spalvos

en: System theme
lt: Sistemos apipavidalinimas

en: Style
lt: Stilius
