ubuntu-weather-app - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Weather
sl: Vreme

en: Report issues
sl: Prijavi napake

en: Help translate
sl: Pomagaj prevesti

en: OK
sl: V redu

en: Chance of precipitation
sl: Možnost padavin

en: Winds
sl: Veter

en: UV Index
sl: Indeks UV

en: Humidity
sl: Vlažnost

en: Sunrise
sl: Sončni vzhod

en: Sunset
sl: Sončni zahod

en: Locations
sl: Mesta

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cannot determine your location
sl: Vašega mesta ni možno določiti

en: Manually add a location by swiping up from the bottom of the display
sl: Ročno dodajte mesto s potegom z dna zaslona

en: Remove
sl: Odstrani

en: No locations found. Tap the plus icon to search for one.
sl: Ni najdenih mest. Dodaknite se znaka plus za iskanje.

en: Network Error
sl: Napaka omrežja

en: No API Keys Found
sl: Ni ključev API

en: If you are a developer, please see the README file for instructions on how to obtain your own Open Weather Map API key.
sl: Če ste razvijalec, si preberite datoteko README z navodili, kako pridobiti svoj ključ API za Open Weather Map.

en: Back
sl: Nazaj

en: No city found
sl: Ni najdenih mest

en: Location already added.
sl: Mesto je že dodano.

en: Today
sl: Danes

en: Current Location
sl: Trenutno mesto

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Data Provider
sl: Ponudnik podatkov

en: Detect current location
sl: Odkrij trenutno mesto

en: %1 minute | %1 minutes
sl[0]: %1 minut
sl[1]: %1 minuta
sl[2]: %1 minuti
sl[3]: %1 minute

en: %1 hour | %1 hours
sl[0]: %1 ura
sl[1]: %1 uri
sl[2]: %1 ure
sl[3]: %1 ur

en: Refresh Interval
sl: Interval osveževanja
