unity - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Password:
az: Şifrә:

en: Pin shortcut
az: Pin qısayolu

en: Unpin shortcut
az: Açma qısayolu

en: Are you sure you want to log out?
az: Çıxmaq istәdiyinizdәn әminsiniz?

en: Cancel
az: İmtina

en: Are you sure you want to reboot?
az: Yenidәn başlatmaq istәdiyinizә әminsiniz?

en: No
az: Yox

en: Yes
az: Hə

en: Emergency Call
az: Zərurət zəngi

en: OK
az: Oldu

en: Show password
az: Şifrәni göstәr

en: Tap to return to call...
az: Zəngə qayıtmaq üçün toxunun...

en: Conference
az: Konfrans

en: In queue…
az: Növbədədir...

en: Downloading
az: Endirilir

en: Paused, tap to resume
az: Dayandırıldı. Davam etmək üçün toxunun

en: Canceled
az: İmtina edildi

en: Finished
az: Bitdi

en: Failed, tap to retry
az: Alınmadı. Yenidәn cәhd etmək üçün toxunun
