unity8 - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Retry
eu: Saiatu berriz

en: Pin shortcut
eu: Ainguratu lasterbidea

en: Quit
eu: Irten

en: Unpin shortcut
eu: Askatu lasterbidea

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
eu: Amaitu saioa

en: Are you sure you want to log out?
eu: Ziur saioa amaitu nahi duzula?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
eu: Blokeatu

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
eu: Amaitu saioa

en: Cancel
eu: Utzi

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
eu: Berrabiarazi

en: Are you sure you want to reboot?
eu: Ziur berrabiarazi nahi duzula?

en: No
eu: Ez

en: Yes
eu: Bai

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
eu: Itzali

en: Are you sure you would like
    to power off?
eu: Ziur itzali nahi duzula?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
eu: Itzali

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: Return to Call
eu: Itzuli deira

en: Emergency Call
eu: Larrialdi-deia

en: OK
eu: Ados

en: %1 hour | %1 hours
eu[0]: ordu %1
eu[1]: %1 ordu

en: %1 minute | %1 minutes
eu[0]: minutu %1
eu[1]: %1 minutu

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: Device Locked
eu: Gailua blokeatuta

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
eu: Gailua blokeatu da, pasaesaldia sartzeko saiakera gehiegi hutsegin dituzulako.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
eu: Gailua blokeatu da, pasakodea sartzeko saiakera gehiegi hutsegin dituzulako.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
eu[0]: Itxaron minutu %1ez eta saiatu berriro…
eu[1]: Itxaron %1 minutuz eta saiatu berriro…

en: Pull to refresh…
eu: Tiratu freskatzeko…

en: Release to refresh…
eu: Askatu freskatzeko…

en: Show password
eu: Erakutsi pasahitza

en: Tap to return to call...
eu: Sakatu deira itzultzeko...

en: Conference
eu: Konferentzia

en: Nothing is playing
eu: Ez dago ezer erreproduzitzen

en: %1 second | %1 seconds
eu[0]: segundo %1
eu[1]: %1 segundo

en: 0 seconds
eu: 0 segundo

en: %1 remaining
eu: %1 faltan

en: In queue…
eu: Ilaran...

en: Downloading
eu: Deskargatzen

en: Paused, tap to resume
eu: Pausatuta, sakatu jarraitzeko

en: Canceled
eu: Utzita

en: Finished
eu: Amaituta

en: Failed, tap to retry
eu: Huts egin du, sakatu berriro saiatzeko

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
eu: Erantzun

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
eu: Atzera

en: Skip
eu: Saltatu

en: Connect to Wi‑Fi
eu: Konektatu wifira

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Confirm passcode
eu: Berretsi pasakodea

en: Restart
eu: Berrabiarazi
