unity8 - en to kmr translation catalogue (19 entries)

en: Password:
kmr: Şîfre:

en: Pin shortcut
kmr: Kurteriyê pêveke

en: Unpin shortcut
kmr: Derzîdanka kurteriyê rake

en: Are you sure you want to log out?
kmr: Ji dil dixwazî derkevî?

en: Are you sure you want to reboot?
kmr: Ji dil dixwazî bidî destpêkirin?

en: No
kmr: Na

en: Yes
kmr: Erê

en: Are you sure you would like
    to power off?
kmr: Ji dil dixwazî
    kompîturê bigirî?

en: Emergency Call
kmr: Lêgerîna Lezgîn

en: OK
kmr: BAŞ E

en: Show password
kmr: Şîfreyê nîşan bide

en: Tap to return to call...
kmr: Ji bo vegerî lêgerînê bipelîne...

en: Conference
kmr: Konferans

en: In queue…
kmr: Li bendê ye...

en: Downloading
kmr: Jêbar dibe...

en: Paused, tap to resume
kmr: Hat rawestandin, ji bo dewam bike bipelîne

en: Canceled
kmr: Hat betalkirin

en: Finished
kmr: Qediya

en: Failed, tap to retry
kmr: Bi ser neket, ji bo dewam bike bipelîne
