unity8 - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Password:
ur: پاس ورڈ:

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: No
ur: نہیں

en: Yes
ur: ہاں

en: OK
ur: ٹھیک ہے

en: Passphrase
ur: پاس فریذ

en: Passcode
ur: پاس کوڈ

en: Back
ur: واپس

en: Loading...
ur: لوڈ ہو رہا ہے...

en: Confirm passcode
ur: پاس کوڈ کی تصدیق کریں

en: Choose passcode
ur: پاس کوڈ منتخب کریں
