unity8 - en to ga translation catalogue (55 entries)

en: Password:
ga: Pasfhocal

en: Retry
ga: Bain triail as arís

en: Pin shortcut
ga: Cruthaigh Aicearra Leis An Bharra

en: Quit
ga: Éirigh as

en: Unpin shortcut
ga: Bain Aicearra Den Bharra

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
ga: Logáil Amach

en: Are you sure you want to log out?
ga: An bhfuil tú cinnte gur mhaith leat lógáil amach?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
ga: Cuir Faoi Ghlas

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
ga: Logáil Amach

en: Cancel
ga: Cealaigh

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
ga: Atosaigh

en: Are you sure you want to reboot?
ga: Cinnte gur mhaith leat atosú?

en: No
ga: Níl

en: Yes
ga: Tá

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
ga: Múch an chumhacht

en: Are you sure you would like
    to power off?
ga: Cinnte gur mhaith leat an chumhacht a mhúchadh?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
ga: Múch

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
ga: Atosaigh

en: Return to Call
ga: Fill ar an Ghlaoch

en: Emergency Call
ga: Glaoch Éigeandála

en: OK
ga: Tá Go Maith

en: Apps may have unsaved data:
ga: Seans go mbeidh sonraí gan sábháil ag aipeanna:

en: OK, I will reconnect
ga: Go maith, athcheanglóidh mé.

en: Reconnect now!
ga: Athnasc anois!

en: Close all
ga: Dún Gach Rud

en: Preview Share Item
ga: Réamhthaispeántas Rud Le Chéile

en: %1 hour | %1 hours
ga[0]: %1 uair
ga[1]: %1 uair
ga[2]: %1 uair

en: %1 minute | %1 minutes
ga[0]: %1 nóiméad
ga[1]: %1 nóiméad
ga[2]: %1 nóiméad

en: Unlock
ga: Oscail

en: Device Locked
ga: Faoi Ghlas

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
ga: Tá tú dúnta amach ceal an iomarca drochiarrachtaí pasfhocail.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
ga: Tá tú dúnta amach ceal an iomarca drochiarrachtaí cóid.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
ga[0]: Fan %1 nóiméad agus bain triail as arís, le do thoil.
ga[1]: Fan %1 nóiméad agus bain triail as arís, le do thoil.
ga[2]: Fan %1 nóiméad agus bain triail as arís, le do thoil.

en: Pull to refresh…
ga: Tarraing le hathnuachan...

en: Release to refresh…
ga: Scaoil le hathnuachan...

en: Show password
ga: Taispeáin pasfhocal

en: Tap to return to call...
ga: Tapáil chun filleadh ar an nglaoch...

en: Conference
ga: Glaoch comhdhála

en: Nothing is playing
ga: Tada á chasadh

en: %1 second | %1 seconds
ga[0]: %1 soicind
ga[1]: %1 soicind
ga[2]: %1 soicind

en: 0 seconds
ga: %1 soicind

en: In queue…
ga: Ag fanacht a scuaine...

en: Downloading
ga: Íoslódáil

en: Paused, tap to resume
ga: Sos, tapáill chun leanúint ar aghaidhdh

en: Canceled
ga: Curtha Ar Ceal

en: Finished
ga: Críochnaithe

en: Failed, tap to retry
ga: Tá teipthe ort, tapáil chun triail eile a bhaint as

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
ga: Seol

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
ga: Freagra

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
ga: Glaoch Ar Ais

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
ga: Ar ais

en: Skip
ga: Scipeáil

en: Connect to Wi‑Fi
ga: Ceangail le Wi-Fi

en: Continue
ga: Ar aghaidh leat (go dtí an chéad lch eile)

en: Confirm passcode
ga: Deimhnigh paschód
