unity8 - en to aa translation catalogue (32 entries)

en: Retry
aa: Qagis

en: Quit
aa: Kat

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
aa: Eweq

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
aa: Koflis

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
aa: Eweq

en: Cancel
aa: Bayis

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
aa: Wadir-ugus

en: Are you sure you want to reboot?
aa: Wadir-ugussuh digga maay litoo?

en: No
aa: Maleey

en: Yes
aa: Yeey

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
aa: Cayla

en: Are you sure you would like
    to power off?
aa: Timmi haytuh digga maay litoo?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
aa: Timmi hayis

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
aa: Wadir-qimbis

en: Return to Call
aa: Seecol gacis

en: OK
aa: Hayya

en: Close all
aa: Inkih alif

en: %1 hour | %1 hours
aa[0]: %1 saaqata
aa[1]: %1 saaqata

en: %1 minute | %1 minutes
aa[0]: %1 miniti
aa[1]: %1 miniti

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
aa[0]: Maganak %1 minit qambaalaay, kaadu gabbat
aa[1]: Maganak %1 minit qambaalaay, kaadu gabbat

en: Show password
aa: Cuumita uybulluy

en: Conference
aa: Koboxu

en: %1 second | %1 seconds
aa[0]: %1 nammayye
aa[1]: %1 nammayye

en: 0 seconds
aa: 0 nammayye

en: %1 remaining
aa: %1 raaqe

en: Downloading
aa: Qulluumah

en: Canceled
aa: Bayteh

en: Finished
aa: Duudumteh

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
aa: Rub

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
aa: Derre

en: Skip
aa: Kaqit

en: Continue
aa: Tatur
