unity - en to nl translation catalogue (190 entries)

en: The converged Lomiri shell
nl: De Lomiri-shell met eenheid

en: Lomiri Greeter
nl: Lomiri-inlogscherm

en: The converged Lomiri shell's Greeter
nl: Het Lomiri-inlogscherm met eenheid

en: Indicators Client
nl: Indicatorclient

en: Application for testing the Indicators system
nl: App voor het testen van het indicatorsysteem

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Failed to authenticate
nl: Verificatie mislukt

en: Invalid password, please try again
nl: Ongeldig wachtwoord; probeer het opnieuw

en: Log In
nl: Inloggen

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Login
nl: Inloggen

en: Guest Session
nl: Gasttoegang

en: Pin shortcut
nl: Snelkoppeling vastmaken

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Unpin shortcut
nl: Snelkoppeling losmaken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: VGA
nl: Vga

en: DVI
nl: Dvi

en: Composite
nl: Composiet

en: Internal
nl: Intern

en: Component
nl: Onderdeel

en: HDMI
nl: Hdmi

en: TV
nl: Tv

en: Virtual
nl: Virtueel

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
nl: Uitloggen

en: Are you sure you want to log out?
nl: Weet je zeker dat je wilt uitloggen?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
nl: Vergrendelen

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
nl: Herstarten

en: Are you sure you want to reboot?
nl: Weet je zeker dat je wilt herstarten?

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
nl: Afsluitmenu

en: Are you sure you would like
    to power off?
nl: Weet je zeker dat je het apparaat
    wilt uitschakelen?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
nl: Uitschakelen

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
nl: Herstarten

en: Screenshot
nl: Schermfoto

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Takes a screenshot.
nl: Maakt een schermfoto.

en: Takes a screenshot of the current window.
nl: Maakt een schermfoto van het huidige venster.

en: Super + Space
nl: Super + spatiebalk

en: Switches to next keyboard layout.
nl: Schakelt over naar de volgende toetsenbordindeling.

en: Super + Shift + Space
nl: Super + Shift + Spatiebalk

en: Switches to previous keyboard layout.
nl: Schakelt over naar de vorige toetsenbordindeling.

en: Starts the Terminal application.
nl: Start de terminalapp.

en: Launcher
nl: Starter

en: Super (Hold)
nl: Super (ingedrukt houden)

en: Opens the launcher, displays shortcuts.
nl: Opent de starter en toont de sneltoetsen.

en: Opens launcher keyboard navigation mode.
nl: Opent de toetsenbordnavigatiemodus van de starter.

en: Switches applications via the launcher.
nl: Wisselt tussen apps op de starter.

en: Super + 1 to 0
nl: Super + 1 tot 0

en: Same as clicking on a launcher icon.
nl: Gelijk aan het klikken op een pictogram op de starter.

en: Opens the Application Drawer.
nl: Opent het appoverzicht.

en: Switching
nl: Wisselen

en: Switches between applications.
nl: Wisselt tussen apps.

en: Opens the desktop spread.
nl: Opent het werkbladoverzicht.

en: Cursor Left or Right
nl: Pijltje naar links of rechts

en: Moves the focus.
nl: Verplaatst de focus.

en: Windows
nl: Vensters

en: Minimizes all windows.
nl: Minimaliseert alle vensters.

en: Ctrl + Super + Up
nl: Ctrl + Super + pijltje omhoog

en: Maximizes the current window.
nl: Maximaliseert het huidige venster.

en: Ctrl + Super + Down
nl: Ctrl + Super + pijltje omlaag

en: Minimizes or restores the current window.
nl: Maximaliseert of herstelt het huidige venster.

en: Ctrl + Super + Left or Right
nl: Ctrl + Super + pijltje naar links of rechts

en: Semi-maximizes the current window.
nl: Plaatst het venster links of rechts.

en: Closes the current window.
nl: Sluit het huidige venster.

en: Return to Call
nl: Terug naar gesprek

en: Emergency Call
nl: Noodoproep

en: OK
nl: Oké

en: Apps may have unsaved data:
nl: Er zijn apps met mogelijk niet-opgeslagen gegevens:

[ctx: Re-dock means connect the device again to an external screen/mouse/keyboard]
en: Re-dock, save your work and close these apps to continue.
nl: Dock je apparaat opnieuw, sla je werk op en sluit deze apps om door te gaan.

en: Or force close now (unsaved data will be lost).
nl: Of sluit nu gedwongen af (niet-opgeslagen gegevens gaan verloren).

en: OK, I will reconnect
nl: Oké, ik zal opnieuw verbinden

en: Reconnect now!
nl: Nu opnieuw verbinden!

en: Close all
nl: Alles sluiten

en: Preview Share Item
nl: Voorvertoning van gedeeld item

en: Your device is now connected to an external display. Use this screen as a touch pad to interact with the pointer.
nl: Je apparaat is nu verbonden met een extern beeldscherm. Gebruik dit scherm als touchpad om de cursor te bedienen.

en: Tap left button to click.
nl: Druk op de linkerknop om links te klikken.

en: Tap right button to right click.
nl: Druk op de rechterknop om rechts te klikken.

en: Swipe with two fingers to scroll.
nl: Veeg met twee vingers om te scrollen.

en: Find more settings in the system settings.
nl: Bekijk meer instellingen in de systeeminstellingen.

en: Fully charged
nl: Volledig opgeladen

en: %1 hour | %1 hours
nl[0]: %1 uur
nl[1]: %1 uur

en: %1 minute | %1 minutes
nl[0]: %1 minuut
nl[1]: %1 minuten

en: %1, %2 until full
nl: Over %1,%2 volledig opgeladen

en: %1 until full
nl: Over %1 volledig opgeladen

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Device Locked
nl: Apparaat is vergrendeld

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
nl: Je bent buitengesloten omdat je te vaak een verkeerd wachtwoord hebt ingevoerd.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
nl: Je bent buitengesloten omdat je te vaak een verkeerde toegangscode hebt ingevoerd.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
nl[0]: Wacht %1 minuut en probeer het opnieuw…
nl[1]: Wacht %1 minuten en probeer het opnieuw…

en: Try again
nl: Opnieuw proberen

en: Enter passphrase to unlock
nl: Voer je wachtwoordzin in

en: Enter passcode to unlock
nl: Voer je toegangscode in

en: Emergency
nl: Noodgeval

en: Passphrase
nl: Wachtwoordzin

en: Passcode
nl: Toegangscode

en: Select desktop environment
nl: Werkomgeving kiezen

en: Search…
nl: Zoeken…

en: Pull to refresh…
nl: Trek om te verversen…

en: Release to refresh…
nl: Laat los om te verversen…

en: Show password
nl: Wachtwoord tonen

en: New message
nl: Nieuw bericht

en: Tap to return to call...
nl: Druk om terug te keren naar gesprek…

en: Conference
nl: Groepsgesprek

en: Nothing is playing
nl: Er wordt niets afgespeeld

en: %1 second | %1 seconds
nl[0]: %1 seconde
nl[1]: %1 seconden

en: 0 seconds
nl: 0 seconden

en: %1 remaining
nl: %1 resterend

en: In queue…
nl: In wachtrij…

en: Downloading
nl: Aan het downloaden

en: Paused, tap to resume
nl: Onderbroken - druk om te hervatten

en: Canceled
nl: Afgebroken

en: Finished
nl: Klaar

en: Failed, tap to retry
nl: Mislukt - druk om opnieuw te proberen

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
nl: Versturen

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
nl: Beantwoorden

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
nl: Terugbellen

en: Back
nl: Terug

en: Drag using 3 fingers any application from one window to the other
nl: Versleep een app met 3 vingers van het ene venster naar het andere

en: No running apps
nl: Er zijn geen geopende apps

en: Long swipe from the left edge to open the Application Drawer
nl: Veeg langzaam vanaf de linkerkant om het appoverzicht te tonen

en: Short swipe from the left edge to open the launcher
nl: Veeg kort vanaf de linkerrand om de starter te tonen

en: Push your mouse against the right edge to view your open apps
nl: Duw je muis tegen de rechterrand om geopende apps te tonen

en: Swipe from the right edge to view your open apps
nl: Veeg vanaf de rechterrand om geopende apps te tonen

en: Swipe from the top edge to access notifications and quick settings
nl: Veeg vanaf de bovenrand om meldingen en snelle instellingen te tonen

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
nl: Vorige

en: Language
nl: Taal

en: Next
nl: Volgende

note: TRANSLATORS: %1 contains the distro name, %2 the version
en: Welcome to %1 %2
nl: Welkom in %1 %2

note: TRANSLATORS: %1 contains the distro name, %2 the version
en: We will make sure your device is ready to use %1 %2
nl: We maken je apparaat klaar voor het gebruik van %1 %2

en: What's new
nl: Wijzigingslog

en: Loading...
nl: Bezig met laden…

en: Select Keyboard
nl: Toetsenbord kiezen

en: Keyboard language
nl: Toetsenbordtaal

en: Keyboard layout
nl: Toetsenbordindeling

en: Skip
nl: Overslaan

en: Connect to Wi‑Fi
nl: Verbinden met wifi

en: Connected
nl: Verbonden

en: Available Wi-Fi networks
nl: Beschikbare wifinetwerken

en: No available Wi-Fi networks
nl: Er zijn geen wifi-netwerken beschikbaar

en: Time Zone
nl: Tijdzone

en: Enter your city
nl: Voer je plaatsnaam in

en: Personalize Your Device
nl: Personaliseer je apparaat

en: Preferred Name
nl: Voorkeursnaam

en: Lock Screen
nl: Schermvergrendeling

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create new password
nl: Wachtwoord instellen

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create passcode (numbers only)
nl: Toegangscode instellen (alleen getallen)

[ctx: Label: Type of security method]
en: No lock code
nl: Geen vergrendelcode

en: Update Device
nl: Apparaat bijwerken

en: There is a system update available and ready to install. Afterwards, the device will automatically restart.
nl: Er is een systeemupdate beschikbaar. Het apparaat start opnieuw op om de installatie af te ronden.

[ctx: string identifying name of the update]
en: Ubuntu Touch system
nl: Ubuntu Touch-systeem

[ctx: version of the system update]
en: Version %1
nl: Versie %1

en: This could take a few minutes...
nl: Dit kan enkele minuten duren…

en: Install and restart now
nl: Nu installeren en herstarten

en: Welcome Back
nl: Welkom terug

note: TRANSLATORS: %1 contains the distro name
en: Welcome to %1
nl: Welkom in %1

en: You are ready to use your device now
nl: Je apparaat is nu klaar voor gebruik

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: Confirm passcode
nl: Toegangscode bevestigen

en: Incorrect passcode.
nl: De toegangscode is onjuist.

[ctx: Enter the passcode again]
en: Please re-enter.
nl: Voer je code opnieuw in.

en: Lock Screen Passcode
nl: Schermvergrendelingscode

en: Enter at least 4 numbers to setup your passcode
nl: Stel een toegangscode van minimaal 4 cijfers in

en: Choose passcode
nl: Kies een toegangscode

en: Passcode too short
nl: De toegangscode is te kort

en: Passcodes match
nl: De toegangscodes komen overeen

en: Passcodes do not match
nl: De toegangscodes komen niet overeen

en: Passcode must be at least 4 characters long
nl: De toegangscode dient minstens 4 tekens lang zijn

en: Lock Screen Password
nl: Schermvergrendelingswachtwoord

en: Enter at least 8 characters
nl: Voer minimaal 8 tekens in

en: Choose password
nl: Kies een wachtwoord

en: Confirm password
nl: Wachtwoord herhalen

en: No SIM card installed
nl: Er is geen simkaart ingevoerd

en: SIM card added
nl: Er is een simkaart ingevoerd

en: You must restart the device to access the mobile network.
nl: Herstart het apparaat om verbinding te maken met het mobiele netwerk.

en: Restart
nl: Herstarten

en: You won’t be able to make calls or use text messaging without a SIM.
nl: Zonder simkaart kun je niet bellen of sms'en.

en: To proceed with no SIM tap Skip.
nl: Druk op ‘Overslaan’ om door te gaan zonder simkaart.

en: Password too short
nl: Het wachtwoord is te kort

en: Passwords match
nl: De wachtwoorden komen overeen

en: Passwords do not match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: Strong password
nl: Sterk wachtwoord

en: Fair password
nl: Redelijk wachtwoord

en: Weak password
nl: Zwak wachtwoord

en: Very weak password
nl: Zeer zwak wachtwoord
