unity8 - en to ms translation catalogue (98 entries)

en: Password:
ms: Kata Laluan:

en: Retry
ms: Cuba Lagi

en: Pin shortcut
ms: Cemat pintasan

en: Quit
ms: Keluar

en: Unpin shortcut
ms: Nyahcemat pintasan

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
ms: Daftar keluar

en: Are you sure you want to log out?
ms: Anda pasti mahu mendaftar keluar?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
ms: Kunci

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
ms: Daftar Keluar

en: Cancel
ms: Batal

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
ms: But Semula

en: Are you sure you want to reboot?
ms: Anda pasti mahu but semula?

en: No
ms: Tidak

en: Yes
ms: Ya

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
ms: Kuasa

en: Are you sure you would like
    to power off?
ms: Anda pasti mahu tutup?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
ms: Padam

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
ms: Mula Semula

en: Return to Call
ms: Kembali ke Panggilan

en: Emergency Call
ms: Panggilan Kecemasan

en: Apps may have unsaved data:
ms: Apl mungkin mempunyai data tidak disimpan:

[ctx: Re-dock means connect the device again to an external screen/mouse/keyboard]
en: Re-dock, save your work and close these apps to continue.
ms: Labuh-semula, simpan kerja anda dan tutup apl ini untuk teruskan.

en: Or force close now (unsaved data will be lost).
ms: Atau paksa tutup sekarang (data belum disimpan akan hilang).

en: OK, I will reconnect
ms: OK, Saya akan sambung semula

en: Reconnect now!
ms: Sambung semula sekarang!

en: Close all
ms: Tutup semua

en: Preview Share Item
ms: Pratonton Item Kongsi

en: Your device is now connected to an external display. Use this screen as a touch pad to interact with the pointer.
ms: Peranti anda kini bersambung dengan paparan luar. Guna skrin ini sebagai pad sentuh untuk berinteraksi dengan penuding.

en: %1 hour | %1 hours
ms[0]: %1 jam
ms[1]: %1 jam

en: %1 minute | %1 minutes
ms[0]: %1 minit
ms[1]: %1 minit

en: Unlock
ms: Buka

en: Device Locked
ms: Peranti Dikunci

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
ms: Anda telah dikunci kerana terlalu banyak percubaan frasa laluan yang gagal.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
ms: Anda telah dikunci kerana terlalu banyak percubaan kod laluan yang gagal.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
ms[0]: Sila tunggu %1 minit kemudian cuba lagi...
ms[1]: Sila tunggu %1 minit kemudian cuba lagi...

en: Pull to refresh…
ms: Tarik untuk segar semula...

en: Release to refresh…
ms: Lepas untuk segar semula...

en: Show password
ms: Tunjuk kata laluan

en: Tap to return to call...
ms: Ketuk untuk kembali memanggil...

en: Conference
ms: Sidang

en: Nothing is playing
ms: Tiada apa hendak dimainkan

en: %1 second | %1 seconds
ms[0]: %1 saat
ms[1]: %1 saat

en: 0 seconds
ms: 0 saat

en: %1 remaining
ms: %1 berbaki

en: In queue…
ms: Dalam baris gilir...

en: Downloading
ms: Memuat turun

en: Paused, tap to resume
ms: Dijeda, ketik untuk sambung semula

en: Canceled
ms: Dibatalkan

en: Finished
ms: Selesai

en: Failed, tap to retry
ms: Gagal, ketik untuk cuba lagi

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
ms: Hantar

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
ms: Balas

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
ms: Panggilan semula

en: Drag using 3 fingers any application from one window to the other
ms: Seret menggunakan 3 jari pada mana-mana aplik dari satu tetingkap ke tetingkap yang lain

en: Push your mouse against the right edge to view your open apps
ms: Tolak penuding tetikus anda ke pinggir kanan untuk melihat apl yang telah dibuka

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
ms: Kembali

en: Language
ms: Bahasa

en: Next
ms: Berikutnya

en: Skip
ms: Langkau

en: Connect to Wi‑Fi
ms: Sambung ke Wi-Fi

en: Connected
ms: Bersambung

en: Available Wi-Fi networks
ms: Rangkaian Wi-Fi tersedia

en: No available Wi-Fi networks
ms: Tiada rangkaian Wi-Fi tersedia

en: Time Zone
ms: Zon Waktu

en: Enter your city
ms: Masukkan bandar anda

en: Personalize Your Device
ms: Peribadikan Peranti Anda

en: Preferred Name
ms: Nama Digemari

en: Lock Screen
ms: Skrin Kunci

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create new password
ms: Cipta kata laluan baharu

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create passcode (numbers only)
ms: Cipta kod laluan (nombor sahaja)

[ctx: Label: Type of security method]
en: No lock code
ms: Tiada kod kunci

en: You are ready to use your device now
ms: Anda boleh gunakan peranti sekarang

en: Continue
ms: Teruskan

en: Get Started
ms: Membiasakan Diri

en: Confirm passcode
ms: Sahkan kod laluan

en: Incorrect passcode.
ms: Kod laluan tidak betul.

[ctx: Enter the passcode again]
en: Please re-enter.
ms: Sila masukkan sekali lagi.

en: Lock Screen Passcode
ms: Kod Laluan Skrin Kunci

en: Choose passcode
ms: Pilih kod laluan

en: Passcode too short
ms: Kod laluan terlalu pendek

en: Passcodes match
ms: Kod laluan sepadan

en: Passcodes do not match
ms: Kod laluan tidak sepadan

en: Lock Screen Password
ms: Kata Laluan Skrin Kunci

en: Enter at least 8 characters
ms: Masukkan sekurang-kurangnya 8 aksara

en: Choose password
ms: Pilih kata laluan

en: Confirm password
ms: Sahkan kata laluan

en: No SIM card installed
ms: Tiada kad SIM terpasang

en: SIM card added
ms: Kad SIM ditambah

en: You must restart the device to access the mobile network.
ms: Anda mesti mulakan semula peranti supaya dapat mencapai rangkaian mudah alih.

en: Restart
ms: Mula Semula

en: You won’t be able to make calls or use text messaging without a SIM.
ms: Anda tidak dapat membuat panggilan atau guna pemesejan teks tanpa SIM.

en: To proceed with no SIM tap Skip.
ms: Untuk teruskan tanpa SIM ketik Langkau.

en: Passwords match
ms: Kata laluan sepadan

en: Passwords do not match
ms: Kata laluan tidak sepadan

en: Strong password
ms: Kata laluan kuat

en: Fair password
ms: Kata laluan sederhana

en: Weak password
ms: Kata laluan lemah

en: Very weak password
ms: Kata laluan sangat lemah
