unity8 - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Password:
et: Salasõna:

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Failed to authenticate
et: Autentimine ei õnnestunud

en: Invalid password, please try again
et: Vigane salasõna, palun proovi uuesti

en: Log In
et: Logi sisse

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Login
et: Logi sisse

en: Pin shortcut
et: Kinnita otsetee

en: Quit
et: Välju

en: Unpin shortcut
et: Eemalda otsetee kinnitus

en: Unknown
et: Pole teada

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
et: Logi välja

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
et: Logi välja

en: Cancel
et: Katkesta

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
et: Taaskäivita

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
et: Lülita välja

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
et: Taaskäivita
