unity8 - en to cs translation catalogue (185 entries)

en: The converged Lomiri shell
cs: Konvergovaný Lomiri shell

en: Lomiri Greeter
cs: Uvítání v Lomiri

en: The converged Lomiri shell's Greeter
cs: Vítejte v přizpůsobeném shellu Lomiri

en: Indicators Client
cs: Klient indikátorů

en: Application for testing the Indicators system
cs: Aplikace pro testování systému indikátorů

en: Password:
cs: Heslo:

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Failed to authenticate
cs: Chyba při ověřování

en: Invalid password, please try again
cs: Nesprávné heslo, zkuste to znovu prosím

en: Log In
cs: Přihlásit se

en: Retry
cs: Zkusit znovu

en: Login
cs: Přihlášení

en: Guest Session
cs: Sezení hosta

en: Pin shortcut
cs: Připnout odkaz

en: Quit
cs: Ukončit

en: Unpin shortcut
cs: Zrušit připnutý odkaz

en: Unknown
cs: Neznámo

en: Composite
cs: Kompozitní

en: Internal
cs: Vnitřní

en: Component
cs: Komponentní

en: Virtual
cs: Virtuální

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Are you sure you want to log out?
cs: Opravdu se chcete odhlásit?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
cs: Uzamknout

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
cs: Odhlásit se

en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
cs: Restartovat

en: Are you sure you want to reboot?
cs: Opravdu chcete zařízení restartovat?

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
cs: Napájení

en: Are you sure you would like
    to power off?
cs: Opravdu chcete
    zařízení vypnout?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
cs: Vypnout

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
cs: Restartovat

en: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Takes a screenshot.
cs: Pořídí snímek obrazovky.

en: Takes a screenshot of the current window.
cs: Pořídí snímek právě zaměřeného okna.

en: Super + Space
cs: Super + Mezerník

en: Switches to next keyboard layout.
cs: Přepne na další rozložení klávesnice.

en: Super + Shift + Space
cs: Super + Shift + Mezerník

en: Switches to previous keyboard layout.
cs: Přepne na předchozí rozložení klávesnice.

en: Starts the Terminal application.
cs: Spustí aplikaci Terminál.

en: Launcher
cs: Spouštěč

en: Super (Hold)
cs: Super (držet)

en: Opens the launcher, displays shortcuts.
cs: Otevře launcher, zobrazí zkratky.

en: Opens launcher keyboard navigation mode.
cs: Otevře launcher v režimu pohybu pomocí klávesnice.

en: Switches applications via the launcher.
cs: Přepne aplikace pomocí launcheru.

en: Super + 1 to 0
cs: Super + 1 až 0

en: Same as clicking on a launcher icon.
cs: Obdoba kliknutí na ikonu v launcheru.

en: Opens the Application Drawer.
cs: Otevře seznam s aplikacemi.

en: Switching
cs: Přepínání

en: Switches between applications.
cs: Přepne mezi aplikacemi.

en: Opens the desktop spread.
cs: Zobrazí náhled oken otevřených aplikací.

en: Cursor Left or Right
cs: Šipky vlevo nebo vpravo

en: Moves the focus.
cs: Přesune zaměření.

en: Windows
cs: Okna

en: Minimizes all windows.
cs: Minimalizuje všechna okna.

en: Ctrl + Super + Up
cs: Ctrl + Super + Šipka nahoru

en: Maximizes the current window.
cs: Maximalizuje právě zaměřené okno.

en: Ctrl + Super + Down
cs: Ctrl + Super + Šipka dolů

en: Minimizes or restores the current window.
cs: Minimalizuje anebo obnoví původní velikost právě zaměřeného okna.

en: Ctrl + Super + Left or Right
cs: Ctrl + Super + šipka vlevo nebo vpravo

en: Semi-maximizes the current window.
cs: Skoro maximalizuje právě zaměřené okno.

en: Closes the current window.
cs: Zavře právě zaměřené okno.

en: Return to Call
cs: Vrátit se k hovoru

en: Emergency Call
cs: Tísňové volání

en: Apps may have unsaved data:
cs: Aplikace mohou obsahovat neuložená data:

[ctx: Re-dock means connect the device again to an external screen/mouse/keyboard]
en: Re-dock, save your work and close these apps to continue.
cs: Připojte zpět do doku, uložte si práci a zavřete tyto aplikace – pak teprve pokračujte.

en: Or force close now (unsaved data will be lost).
cs: Anebo lze vynutit ukončení (neuložená data ovšem budou ztracena!).

en: OK, I will reconnect
cs: OK, připojím nazpět

en: Reconnect now!
cs: Připojte nazpět!

en: Close all
cs: Zavřít vše

en: Preview Share Item
cs: Náhled sdílených položek

en: Your device is now connected to an external display. Use this screen as a touch pad to interact with the pointer.
cs: Zařízení je připojené k externí obrazovce. Vestavěný displej zařízení použijte pro ovládání ukazatele myši (jako touchpad).

en: Tap left button to click.
cs: Pro kliknutí levým tlačítkem myši klepněte na tlačítko vlevo.

en: Tap right button to right click.
cs: Pro kliknutí pravým tlačítkem klepněte na tlačítko vpravo.

en: Swipe with two fingers to scroll.
cs: Pro posouvání přejeďte dvěma prsty.

en: Find more settings in the system settings.
cs: Další nastavení najdete v systémových nastaveních.

en: Fully charged
cs: Plně nabito

en: %1 hour | %1 hours
cs[0]: %1 hodina
cs[1]: %1 hodiny
cs[2]: %1 hodin

en: %1 minute | %1 minutes
cs[0]: %1 minuta
cs[1]: %1 minuty
cs[2]: %1 minut

en: %1, %2 until full
cs: %1, %2 do úplného nabití

en: %1 until full
cs: %1 do úplného nabití

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Device Locked
cs: Zařízení uzamčeno

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
cs: Zařízení bylo uzamčeno z důvodu mnoha neúspěšných pokusů o zadání přístupové fráze.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
cs: Zařízení bylo uzamčeno z důvodu mnoha neúspěšných pokusů o zadání přístupového kódu.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
cs[0]: Počkejte prosím %1 minutu a poté to zkuste znovu…
cs[1]: Počkejte prosím %1 minuty a poté to zkuste znovu…
cs[2]: Počkejte prosím %1 minut a poté to zkuste znovu…

en: Try again
cs: Zkusit znovu

en: Enter passphrase to unlock
cs: K odemknutí zadejte přístupovou frázi

en: Enter passcode to unlock
cs: K odemknutí zadejte přístupový kód

en: Emergency
cs: Tísňový hovor

en: Passphrase
cs: Přístupová fráze

en: Passcode
cs: Přístupový kód

en: Select desktop environment
cs: Vybrat desktopové prostředí

en: Search…
cs: Hledat…

en: Pull to refresh…
cs: Znovu načtete vysunutím…

en: Release to refresh…
cs: Znovu načtete uvolněním…

en: Show password
cs: Zobrazit heslo

en: New message
cs: Nová zpráva

en: Tap to return to call...
cs: Klepnutím se vrátíte k hovoru…

en: Conference
cs: Konferenční hovor

en: Nothing is playing
cs: Nic se nepřehrává

en: %1 second | %1 seconds
cs[0]: %1 sekunda
cs[1]: %1 sekundy
cs[2]: %1 sekund

en: 0 seconds
cs: 0 sekund

en: %1 remaining
cs: Zbývá %1

en: In queue…
cs: Ve frontě…

en: Downloading
cs: Stahování

en: Paused, tap to resume
cs: Pozastaveno, pro pokračování klepněte

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Finished
cs: Hotovo

en: Failed, tap to retry
cs: Nezdařilo se, opakujte klepnutím

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
cs: Poslat

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
cs: Odpovědět

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
cs: Zavolat zpět

en: Back
cs: Zpět

en: Drag using 3 fingers any application from one window to the other
cs: Jakoukoli z aplikací přetáhnete z jednoho okna do druhého za použití třech prstů

en: No running apps
cs: Nejsou spuštěny žádné aplikace

en: Long swipe from the left edge to open the Application Drawer
cs: Dlouhým přetažení od levého okraje otevřete seznam aplikací

en: Short swipe from the left edge to open the launcher
cs: Krátkým přetažením od levého okraje otevřete launcher

en: Push your mouse against the right edge to view your open apps
cs: „Zatlačením“ ukazatelem myši na levý okraj zobrazíte spuštěné aplikace

en: Swipe from the right edge to view your open apps
cs: Přetažením od pravého okraje zobrazíte spuštěné aplikace

en: Swipe from the top edge to access notifications and quick settings
cs: Přetažením od horního okraje zobrazíte upozornění a rychlá nastavení

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
cs: Zpět

en: Language
cs: Jazyk

en: Next
cs: Další

note: TRANSLATORS: %1 contains the distro name, %2 the version
en: Welcome to %1 %2
cs: Vítejte v %1 %2

note: TRANSLATORS: %1 contains the distro name, %2 the version
en: We will make sure your device is ready to use %1 %2
cs: Nyní bude ověřeno, zda je vaše zařízení připraveno k použití %1 %2

en: What's new
cs: Novinky

en: Loading...
cs: Načítání…

en: Select Keyboard
cs: Zvolte klávesnici

en: Keyboard language
cs: Jazyk klávesnice

en: Keyboard layout
cs: Rozložení klávesnice

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Connect to Wi‑Fi
cs: Připojit se k Wi-Fi

en: Connected
cs: Připojeno

en: Available Wi-Fi networks
cs: Dostupné Wi-fi sítě

en: No available Wi-Fi networks
cs: Nejsou k dispozici žádné Wi-fi sítě

en: Time Zone
cs: Časové pásmo

en: Enter your city
cs: Zadejte své město

en: Personalize Your Device
cs: Přizpůsobit si zařízení

en: Preferred Name
cs: Upřednostňované jméno

en: Lock Screen
cs: Uzamknout obrazovku

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create new password
cs: Vytvořit nové heslo

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create passcode (numbers only)
cs: Vytvořit přístupový kód (pouze číslice)

[ctx: Label: Type of security method]
en: No lock code
cs: Bez uzamykacího přístupového kódu

en: Update Device
cs: Aktualizovat zařízení

en: There is a system update available and ready to install. Afterwards, the device will automatically restart.
cs: K dispozici je nová aktualizace systému a je připravena k instalaci. Po provedení se zařízení automaticky restartuje.

[ctx: string identifying name of the update]
en: Ubuntu Touch system
cs: Systém Ubuntu Touch

[ctx: version of the system update]
en: Version %1
cs: Verze %1

en: This could take a few minutes...
cs: Může to trvat několik minut…

en: Install and restart now
cs: Nainstalovat a restartovat nyní

en: Welcome Back
cs: Vítejte zpět

note: TRANSLATORS: %1 contains the distro name
en: Welcome to %1
cs: Vítejte v %1

en: You are ready to use your device now
cs: Vaše zařízení je připraveno k používání

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Get Started
cs: Začínáme

en: Confirm passcode
cs: Potvrďte zadání přístupového kódu

en: Incorrect passcode.
cs: Nesprávný přístupový kód.

[ctx: Enter the passcode again]
en: Please re-enter.
cs: Zadejte znovu.

en: Lock Screen Passcode
cs: Přístupový kód pro odemčení obrazovky

en: Enter at least 4 numbers to setup your passcode
cs: Zadejte alespoň 4 číslice, které budou sloužit jako přístupový kód

en: Choose passcode
cs: Zvolte přístupový kód

en: Passcode too short
cs: Přístupový kód je příliš krátký

en: Passcodes match
cs: Zadání přístupového kódu se shodují

en: Passcodes do not match
cs: Zadání přístupového kódu se neshodují

en: Passcode must be at least 4 characters long
cs: Přístupový kód musí mít alespoň 4 znaky

en: Lock Screen Password
cs: Heslo pro odemknutí obrazovky

en: Enter at least 8 characters
cs: Zadejte nejméně 8 znaků

en: Choose password
cs: Zvolte heslo

en: Confirm password
cs: Potvrďte heslo

en: No SIM card installed
cs: Není vložena žádná SIM karta

en: SIM card added
cs: SIM karta vložena

en: You must restart the device to access the mobile network.
cs: Pro přístup k mobilní síti je třeba zařízení restartovat.

en: Restart
cs: Restartovat

en: You won’t be able to make calls or use text messaging without a SIM.
cs: Bez SIM karty nebudete moci telefonovat ani odesílat textové zprávy.

en: To proceed with no SIM tap Skip.
cs: Pro pokračování bez SIM karty klepněte na Přeskočit.

en: Password too short
cs: Příliš krátké heslo

en: Passwords match
cs: Zadání hesla se shodují

en: Passwords do not match
cs: Zadání hesla se neshodují

en: Strong password
cs: Velmi odolné heslo

en: Fair password
cs: Odolné/napsatelné heslo

en: Weak password
cs: Prolomitelné heslo

en: Very weak password
cs: Velmi snadno prolomitelné heslo
