unity8 - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Password:
ne: पासवर्ड:

en: Retry
ne: पुन: प्रयास

en: Quit
ne: बन्द गर्नुहोस्

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
ne: लग आउट

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
ne: ताला लगाउने

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
ne: लग आउट

en: No
ne: होइन

en: Yes
ne: हो

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
ne: पावर

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
ne: पावर बन्द

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
ne: पुन: सुरु गर्नुहोस्

en: OK
ne: ठीक छ

en: Unlock
ne: ताल्चा खोल्नुहोस्
