unity - en to pl translation catalogue (183 entries)

en: The converged Lomiri shell
pl: Zbieżna powłoka Lomiri

en: Lomiri Greeter
pl: Ekran powitalny Lomiri

en: The converged Lomiri shell's Greeter
pl: Ekran powitalny zbieżnej powłoki Lomiri

en: Indicators Client
pl: Klient wskaźników

en: Application for testing the Indicators system
pl: Aplikacja do testowania systemu wskaźników

en: Password:
pl: Hasło:

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Failed to authenticate
pl: Nie udało się uwierzytelnić

en: Invalid password, please try again
pl: Hasło nieprawidłowe, spróbuj ponownie

en: Log In
pl: Zaloguj

en: Retry
pl: Spróbuj ponownie

en: Login
pl: Zaloguj się

en: Guest Session
pl: Sesja Gościa

en: Pin shortcut
pl: Przypnij skrót

en: Quit
pl: Wyjdź

en: Unpin shortcut
pl: Odepnij skrót

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Composite
pl: Kompozyt

en: Internal
pl: Wewnętrzne

en: Component
pl: Składnik

en: Virtual
pl: Wirtualny

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
pl: Wylogowanie

en: Are you sure you want to log out?
pl: Wylogować?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
pl: Blokada

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
pl: Uruchom ponownie

en: Are you sure you want to reboot?
pl: Uruchomić ponownie?

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
pl: Zasilanie

en: Are you sure you would like
    to power off?
pl: Czy na pewno chcesz
    wyłączyć urządzenie?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
pl: Wyłącz

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Takes a screenshot.
pl: Wykonuje zrzut ekranu.

en: Takes a screenshot of the current window.
pl: Wykonuje zrzut ekranu bieżącego okna.

en: Super + Space
pl: Super + Spacja

en: Switches to next keyboard layout.
pl: Przełącza do kolejnego układu klawiatury.

en: Super + Shift + Space
pl: Super + Shift + Spacja

en: Switches to previous keyboard layout.
pl: Przełącza do poprzedniego układu klawiatury.

en: Starts the Terminal application.
pl: Uruchamia aplikację Terminal.

en: Launcher
pl: Panel uruchamiania

en: Super (Hold)
pl: Super (Przytrzymaj)

en: Opens the launcher, displays shortcuts.
pl: Otwiera panel uruchamiania, wyświetla skróty.

en: Opens launcher keyboard navigation mode.
pl: Otwiera tryb nawigacji klawiaturą dla panelu uruchamiania.

en: Switches applications via the launcher.
pl: Przełącza aplikacje poprzez panel uruchamiania.

en: Super + 1 to 0
pl: Super + 1 do 0

en: Same as clicking on a launcher icon.
pl: Ta sama reakcja co przy kliknięciu na ikonę panelu uruchamiania.

en: Opens the Application Drawer.
pl: Otwiera szufladę aplikacji.

en: Switching
pl: Przełączanie

en: Switches between applications.
pl: Przełącza pomiędzy aplikacjami.

en: Opens the desktop spread.
pl: Otwiera rozszerzenie pulpitu.

en: Cursor Left or Right
pl: Lewy lub prawy klawisz kursora

en: Moves the focus.
pl: Przemieszcza uaktywnienie.

en: Windows
pl: Okna

en: Minimizes all windows.
pl: Minimalizuje wszystkie okna.

en: Maximizes the current window.
pl: Maksymalizuje aktywne okno.

en: Minimizes or restores the current window.
pl: Minimalizuje lub przywraca aktywne okno.

en: Ctrl + Super + Left or Right
pl: Ctrl + Super + Lewo lub Prawo

en: Semi-maximizes the current window.
pl: Pół-maksymalizacja aktywnego okna.

en: Closes the current window.
pl: Zamyka bieżące okno.

en: Return to Call
pl: Powróć do rozmowy

en: Emergency Call
pl: Telefon ratunkowy

en: Apps may have unsaved data:
pl: Programy mogące mieć niezapisane dane:

[ctx: Re-dock means connect the device again to an external screen/mouse/keyboard]
en: Re-dock, save your work and close these apps to continue.
pl: Zadokuj ponownie, zapisz co niezapisane i zamknij te aplikacje by kontynuować.

en: Or force close now (unsaved data will be lost).
pl: Lub wymuś teraz zamknięcie (dane niezapisane zostaną utracone).

en: OK, I will reconnect
pl: OK, połączę ponownie

en: Reconnect now!
pl: Ponownie połącz teraz!

en: Close all
pl: Zamknij wszystko

en: Preview Share Item
pl: Podgląd współdzielonego elementu

en: Your device is now connected to an external display. Use this screen as a touch pad to interact with the pointer.
pl: Urządzenie jest podłączone do zewnętrznego wyświetlacza. Użyj tego ekranu jako touch pad, by nawigować kursorem.

en: Tap left button to click.
pl: Naciśnij lewy przycisk, aby kliknąć.

en: Tap right button to right click.
pl: Naciśnij prawy przycisk, aby kliknąć prawym przyciskiem myszy.

en: Swipe with two fingers to scroll.
pl: Przesuń dwoma palcami, aby przewinąć.

en: Find more settings in the system settings.
pl: Znajdź więcej ustawień w ustawieniach systemu.

en: Fully charged
pl: W pełni naładowane

en: %1 hour | %1 hours
pl[0]: %1 godzinę
pl[1]: %1 godziny
pl[2]: %1 godzin

en: %1 minute | %1 minutes
pl[0]: %1 minuta
pl[1]: %1 minuty
pl[2]: %1 minut

en: %1, %2 until full
pl: %1, %2 do pełna

en: %1 until full
pl: %1 do pełna

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Device Locked
pl: Urządzenie zablokowane

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
pl: Zablokowano z powodu zbyt wielu prób podania nieprawidłowego hasła.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
pl: Zablokowano z powodu zbyt wielu prób podania nieprawidłowego hasła.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
pl[0]: Poczekaj %1 minutę i spróbuj ponownie…
pl[1]: Poczekaj %1 minuty i spróbuj ponownie…
pl[2]: Poczekaj %1 minut i spróbuj ponownie…

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: Enter passphrase to unlock
pl: Wprowadź hasło, aby odblokować

en: Enter passcode to unlock
pl: Wprowadź kod, aby odblokować

en: Emergency
pl: Alarmowe

en: Passphrase
pl: Hasło

en: Passcode
pl: Kod

en: Select desktop environment
pl: Wybierz środowisko graficzne

en: Search…
pl: Szukaj…

en: Pull to refresh…
pl: Przeciągnij by odświeżyć…

en: Release to refresh…
pl: Zwolnij by odświeżyć…

en: Show password
pl: Pokaż hasło

en: New message
pl: Nowa wiadomość

en: Tap to return to call...
pl: Dotknij aby powrócić do połączenia...

en: Conference
pl: Konferencja

en: Nothing is playing
pl: Nic nie jest odtwarzane

en: %1 second | %1 seconds
pl[0]: %1 sekunda
pl[1]: %1 sekundy
pl[2]: %1 sekund

en: 0 seconds
pl: 0 sekund

en: %1 remaining
pl: Pozostało: %1

en: In queue…
pl: W kolejce…

en: Downloading
pl: Pobieranie

en: Paused, tap to resume
pl: Wstrzymano, kliknij by wznowić

en: Canceled
pl: Anulowano

en: Finished
pl: Ukończono

en: Failed, tap to retry
pl: Błąd, kliknij aby powtórzyć

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
pl: Wyślij

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
pl: Odpowiedz

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
pl: Oddzwoń

en: Back
pl: Wstecz

en: Drag using 3 fingers any application from one window to the other
pl: Przeciągnij 3 palcami jakąkolwiek aplikację z jednego okna do drugiego

en: No running apps
pl: Brak uruchomionych aplikacji

en: Long swipe from the left edge to open the Application Drawer
pl: Długie przeciągnięcie od lewej krawędzi otwiera szufladę aplikacji

en: Short swipe from the left edge to open the launcher
pl: Krótkie przeciągnięcie od lewej krawędzi otwiera pasek uruchamiania

en: Push your mouse against the right edge to view your open apps
pl: Poprowadź kursor poza prawą krawędź, aby wyświetlić otwarte programy

en: Swipe from the right edge to view your open apps
pl: Przeciągnij od prawej krawędzi, by zobaczyć otwarte aplikacje

en: Swipe from the top edge to access notifications and quick settings
pl: Przeciągnij od górnej krawędzi, dotykając palcem wybranej ikony, by otworzyć menu powiadomień i szybkich ustawień

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
pl: Powrót

en: Language
pl: Język

en: Next
pl: Dalej

note: TRANSLATORS: %1 contains the distro name, %2 the version
en: Welcome to %1 %2
pl: Witamy w %1 %2

note: TRANSLATORS: %1 contains the distro name, %2 the version
en: We will make sure your device is ready to use %1 %2
pl: Upewnimy się, że Twoje urządzenie jest gotowe do użycia %1 %2

en: What's new
pl: Co nowego

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Select Keyboard
pl: Wybierz układ klawiatury

en: Keyboard language
pl: Język klawiatury

en: Keyboard layout
pl: Układ klawiatury

en: Skip
pl: Pomiń

en: Connect to Wi‑Fi
pl: Połącz z Wi-Fi

en: Connected
pl: Połączony

en: Available Wi-Fi networks
pl: Dostępne sieci Wi-Fi

en: No available Wi-Fi networks
pl: Brak dostępnych sieci Wi-Fi

en: Time Zone
pl: Strefa czasowa

en: Enter your city
pl: Podaj przybliżoną lokalizację

en: Personalize Your Device
pl: Personalizacja urządzenia

en: Preferred Name
pl: Imię

en: Lock Screen
pl: Blokada ekranu

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create new password
pl: Hasło

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create passcode (numbers only)
pl: Kod (tylko cyfry)

[ctx: Label: Type of security method]
en: No lock code
pl: Brak zabezpieczeń

en: Update Device
pl: Aktualizacja urządzenia

en: There is a system update available and ready to install. Afterwards, the device will automatically restart.
pl: Dostępna jest aktualizacja systemu, która czeka na instalację. Urządzenie będzie musiało zostać ponownie uruchomione.

[ctx: string identifying name of the update]
en: Ubuntu Touch system
pl: System Ubuntu Touch

[ctx: version of the system update]
en: Version %1
pl: Wersja %1

en: This could take a few minutes...
pl: To może potrwać kilka minut…

en: Install and restart now
pl: Zainstaluj i uruchom ponownie

en: Welcome Back
pl: Witamy spowrotem

note: TRANSLATORS: %1 contains the distro name
en: Welcome to %1
pl: Witamy w %1

en: You are ready to use your device now
pl: Twoje urządzenie jest gotowe do działania

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Get Started
pl: Rozpocznij

en: Confirm passcode
pl: Potwierdź kod

en: Incorrect passcode.
pl: Niepoprawny kod.

[ctx: Enter the passcode again]
en: Please re-enter.
pl: Spróbuj ponownie.

en: Lock Screen Passcode
pl: Kod blokady ekranu

en: Enter at least 4 numbers to setup your passcode
pl: Podaj co najmniej 4 cyfry nowego kodu

en: Choose passcode
pl: Nowy kod

en: Passcode too short
pl: Kod za krótki

en: Passcodes match
pl: Kody zgodne

en: Passcodes do not match
pl: Kody nie zgadzają się

en: Passcode must be at least 4 characters long
pl: Kod musi składać się z co najmniej 4 cyfr

en: Lock Screen Password
pl: Hasło blokady ekranu

en: Enter at least 8 characters
pl: Podaj co najmniej 8 znaków

en: Choose password
pl: Nowe hasło

en: Confirm password
pl: Potwierdź hasło

en: No SIM card installed
pl: Brak karty SIM

en: SIM card added
pl: Znaleziono kartę SIM

en: You must restart the device to access the mobile network.
pl: Aby móc z niej korzystać należy uruchomić ponownie urządzenie.

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: You won’t be able to make calls or use text messaging without a SIM.
pl: Brak karty SIM nie pozwala na wysyłanie wiadomości SMS oraz wykonywanie połączeń przez sieć GSM.

en: To proceed with no SIM tap Skip.
pl: Pomiń, by kontynuować bez karty SIM.

en: Password too short
pl: Hasło zbyt krótkie

en: Passwords match
pl: Hasła zgodne

en: Passwords do not match
pl: Hasła nie zgadzają się

en: Strong password
pl: Silne hasło

en: Fair password
pl: Dostateczne hasło

en: Weak password
pl: Słabe hasło

en: Very weak password
pl: Bardzo słabe hasło
