unity8 - en to lt translation catalogue (98 entries)

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Pin shortcut
lt: Prisegti šaukinį

en: Quit
lt: Išeiti

en: Unpin shortcut
lt: Atsegti šaukinį

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
lt: Atsijungti

en: Are you sure you want to log out?
lt: Ar tikrai norite atsijungti?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
lt: Užrakinti

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
lt: Paleisti iš naujo

en: Are you sure you want to reboot?
lt: Ar tikrai norite paleisti iš naujo?

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Are you sure you would like
    to power off?
lt: Ar tikrai norėtumėte
    išjungti?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
lt: Išjungti

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Keyboard Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: Takes a screenshot.
lt: Padaro ekrano kopiją.

en: Super + Space
lt: Super + tarpas

en: Switches to next keyboard layout.
lt: Perjungia į kitą klaviatūros išdėstymą.

en: Super + Shift + Space
lt: Super + Lyg2 + Tarpas

en: Switches to previous keyboard layout.
lt: Perjugia į ankstesnį klaviatūros išdėstymą.

en: Switches between applications.
lt: Perjungia tarp programų.

en: Windows
lt: Langai

en: Minimizes all windows.
lt: Suskleidžia visus langus.

en: Maximizes the current window.
lt: Išskleidžia esamą langą.

en: Minimizes or restores the current window.
lt: Suskleidžia ar atkuria esamą langą.

en: Semi-maximizes the current window.
lt: Pusiau išskleidžia esamą langą.

en: Closes the current window.
lt: Užveria esamą langą.

en: Emergency Call
lt: Pagalbos skambutis

en: OK
lt: Gerai

en: Apps may have unsaved data:
lt: Programose gali būti neįrašytų duomenų:

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Device Locked
lt: Įrenginys užrakintas

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
lt[0]: Palaukite %1 minutę ir bandykite dar kartą…
lt[1]: Palaukite %1 minutes ir bandykite dar kartą…
lt[2]: Palaukite %1 minučių ir bandykite dar kartą…

en: Passphrase
lt: Slaptafrazė

en: Pull to refresh…
lt: Patraukite norėdami įkelti iš naujo…

en: Release to refresh…
lt: Atleiskite norėdami įkelti iš naujo…

en: Show password
lt: Rodyti slaptažodį

en: Nothing is playing
lt: Nieko neatkuriama

en: 0 seconds
lt: 0 sekundžių

en: %1 remaining
lt: Liko %1

en: In queue…
lt: Eilėje…

en: Downloading
lt: Atsisiunčiama

en: Paused, tap to resume
lt: Pristabdyta, bakstelėkite norėdami pratęsti

en: Canceled
lt: Atsisakyta

en: Finished
lt: Užbaigta

en: Failed, tap to retry
lt: Nepavyko, bakstelėkite norėdami bandyti dar kartą

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
lt: Siųsti

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
lt: Atsakyti

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
lt: Atskambinti

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
lt: Atgal

en: Language
lt: Kalba

en: Next
lt: Kitas

en: What's new
lt: Kas naujo

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Select Keyboard
lt: Pasirinkite klaviatūrą

en: Keyboard language
lt: Klaviatūros kalba

en: Keyboard layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

en: Skip
lt: Praleisti

en: Connect to Wi‑Fi
lt: Prisijungti prie belaidžio (Wi-Fi)

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Available Wi-Fi networks
lt: Prieinami belaidžiai (Wi-Fi) tinklai

en: No available Wi-Fi networks
lt: Nėra prieinamų belaidžių (Wi-Fi) tinklų

en: Time Zone
lt: Laiko juosta

en: Enter your city
lt: Įveskite savo miestą

en: Preferred Name
lt: Pageidaujamas vardas

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create new password
lt: Sukurti naują slaptažodį

en: Update Device
lt: Atnaujinti įrenginį

en: There is a system update available and ready to install. Afterwards, the device will automatically restart.
lt: Yra prieinamas ir paruoštas įdiegti sistemos atnaujinimas. Po jo, įrenginys bus automatiškai paleistas iš naujo.

[ctx: version of the system update]
en: Version %1
lt: Versija %1

en: This could take a few minutes...
lt: Tai gali užtrukti kelias minutes...

en: Install and restart now
lt: Įdiegti ir paleisti iš naujo dabar

en: Welcome Back
lt: Sveiki sugrįžę

en: You are ready to use your device now
lt: Dabar, esate pasiruošę naudotis savo įrenginiu

en: Continue
lt: Tęsti

en: Get Started
lt: Darbo pradžia

[ctx: Enter the passcode again]
en: Please re-enter.
lt: Įveskite iš naujo.

en: Lock Screen Password
lt: Ekrano užrakto slaptažodis

en: Enter at least 8 characters
lt: Įveskite bent 8 simbolius

en: Choose password
lt: Pasirinkite slaptažodį

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: No SIM card installed
lt: Neįdėta jokia SIM kortelė

en: SIM card added
lt: Pridėta SIM kortelė

en: You must restart the device to access the mobile network.
lt: Norėdami gauti prieigą prie mobiliojo tinklo, privalote paleisti įrenginį iš naujo.

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: You won’t be able to make calls or use text messaging without a SIM.
lt: Be SIM kortelės negalėsite skambinti ar rašyti tekstinių žinučių.

en: To proceed with no SIM tap Skip.
lt: Norėdami tęsti be SIM kortelės, bakstelėkite "Praleisti".

en: Password too short
lt: Slaptažodis per trumpas

en: Passwords match
lt: Slaptažodžiai sutampa

en: Passwords do not match
lt: Slaptažodžiai nesutampa

en: Strong password
lt: Stiprus slaptažodis

en: Fair password
lt: Neblogas slaptažodis

en: Weak password
lt: Silpnas slaptažodis

en: Very weak password
lt: Labai silpnas slaptažodis
