unity - en to sl translation catalogue (115 entries)

en: Password:
sl: Geslo:

en: Log In
sl: Prijava

en: Retry
sl: Poskusi znova

en: Pin shortcut
sl: Pripni bližnjico

en: Quit
sl: Končaj

en: Unpin shortcut
sl: Odpni bližnjico

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
sl: Odjava

en: Are you sure you want to log out?
sl: Ali ste prepričani, da se želite odjaviti?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
sl: Zakleni

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
sl: Odjavi se

en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
sl: Ponovni zagon

en: Are you sure you want to reboot?
sl: Ali ste prepričani, da želite ponovno zagnati?

en: No
sl: Ne

en: Yes
sl: Da

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
sl: Napajanje

en: Are you sure you would like
    to power off?
sl: Ali ste prepričani, da želite
    izključiti?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
sl: Izključi

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
sl: Ponovno zaženi

en: Keyboard Shortcuts
sl: Tipkovne bližnjice

en: Takes a screenshot.
sl: Zajame zaslonsko sliko.

en: Launcher
sl: Zaganjalnik

en: Switches between applications.
sl: Preklopi med programi.

en: Cursor Left or Right
sl: Puščica levo ali desno

en: Moves the focus.
sl: Premakne žarišče.

en: Windows
sl: Okna

en: Closes the current window.
sl: Zapre trenutno okno.

en: Return to Call
sl: Vrni se h klicu

en: Emergency Call
sl: Klic v sili

en: OK
sl: V redu

en: Apps may have unsaved data:
sl: Programi morda niso shranili podatkov:

[ctx: Re-dock means connect the device again to an external screen/mouse/keyboard]
en: Re-dock, save your work and close these apps to continue.
sl: Za nadaljevanje ponovno usidrajte napravo, shranite svoje delo in zaprite te programe

en: Or force close now (unsaved data will be lost).
sl: Prisilno zapri sedaj (neshranjeni podatki bodo izgubljeni).

en: OK, I will reconnect
sl: V redu, bom ponovno priključil

en: Reconnect now!
sl: Ponovno priključi sedaj!

en: Close all
sl: Zapri vse

en: Preview Share Item
sl: Preglej deljeno

en: Your device is now connected to an external display. Use this screen as a touch pad to interact with the pointer.
sl: Vaša naprava je sedaj priključena na zunanji zaslon. S tem zaslonom pa lahko upravljate kazalko, kot da bi imeli sledilno ploščico.

en: %1 hour | %1 hours
sl[0]: %1 ur
sl[1]: %1 ura
sl[2]: %1 uri
sl[3]: %1 ure

en: %1 minute | %1 minutes
sl[0]: %1 minut
sl[1]: %1 minuta
sl[2]: %1 minuti
sl[3]: %1 minute

en: Unlock
sl: Odkleni

en: Device Locked
sl: Naprava je zaklenjena

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
sl: Telefon ste zaklenili zaradi preveč napačnih vnosov gesla.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
sl: Telefon ste zaklenili zaradi preveč napačnih vnosov gesla.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
sl[0]: Počakajte %1 minut ter poskusite ponovno ...
sl[1]: Počakajte %1 minuto ter poskusite ponovno ...
sl[2]: Počakajte %1 minuti ter poskusite ponovno ...
sl[3]: Počakajte %1 minute ter poskusite ponovno ...

en: Try again
sl: Poskusite znova

en: Select desktop environment
sl: Izberite namizno okolje

en: Pull to refresh…
sl: Povlecite za osvežitev ...

en: Release to refresh…
sl: Spustite za osvežitev ...

en: Show password
sl: Pokaži geslo

en: Tap to return to call...
sl: Tapnite za vrnitev v klic ...

en: Conference
sl: Konferenca

en: Nothing is playing
sl: Nič se ne predvaja

en: %1 second | %1 seconds
sl[0]: %1 sekund
sl[1]: %1 sekunda
sl[2]: %1 sekundi
sl[3]: %1 sekunde

en: 0 seconds
sl: 0 sekund

en: %1 remaining
sl: Preostalo %1

en: In queue…
sl: V vrsti ...

en: Downloading
sl: Prejemanje

en: Paused, tap to resume
sl: Premor, tapnite za nadaljevanje

en: Canceled
sl: Preklicano

en: Finished
sl: Končano

en: Failed, tap to retry
sl: Spodletelo, tapnite za ponovni poskus

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
sl: Pošlji

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
sl: Odgovor

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
sl: Pokliči nazaj

en: Drag using 3 fingers any application from one window to the other
sl: S tremi prsti povlecite program iz enega v drugo okno

en: Push your mouse against the right edge to view your open apps
sl: Za prikaz odprtih programov potisnite kazalko proti desnemu robu.

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
sl: Nazaj

en: Language
sl: Jezik

en: Next
sl: Naslednji

en: Keyboard layout
sl: Razporeditev tipk

en: Skip
sl: Preskoči

en: Connect to Wi‑Fi
sl: Poveži se z Wi-Fi-jem

en: Connected
sl: Povezano

en: Available Wi-Fi networks
sl: Razpoložljiva omrežja Wi-Fi

en: No available Wi-Fi networks
sl: Ni razpoložljivih omrežij Wi-Fi

en: Time Zone
sl: Časovni pas

en: Enter your city
sl: Vnesite svoje mesto

en: Personalize Your Device
sl: Prilagodite si svojo napravo

en: Preferred Name
sl: Najljubše ime

en: Lock Screen
sl: Zakleni zaslon

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create new password
sl: Ustvari novo geslo

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create passcode (numbers only)
sl: Ustvari kodo (samo številke)

[ctx: Label: Type of security method]
en: No lock code
sl: Brez kode za zaklep

en: Update Device
sl: Posodobi napravo

[ctx: version of the system update]
en: Version %1
sl: Različica %1

en: This could take a few minutes...
sl: To lahko traja nekaj minut ...

en: Install and restart now
sl: Sedaj namesti in ponovno zaženi

en: You are ready to use your device now
sl: Sedaj imate vse pripravljeno za uporabo svoje naprave

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Get Started
sl: Začnite

en: Confirm passcode
sl: Potrdite geslo

en: Incorrect passcode.
sl: Napačna koda

[ctx: Enter the passcode again]
en: Please re-enter.
sl: Vnesite ponovno.

en: Lock Screen Passcode
sl: Koda za zaklep zaslona

en: Choose passcode
sl: Izberite kodo

en: Passcode too short
sl: Koda prekratka

en: Passcodes match
sl: Kodi se ujemata

en: Passcodes do not match
sl: Kodi se ne ujemata

en: Lock Screen Password
sl: Geslo za zaklep zaslona

en: Enter at least 8 characters
sl: Vnesite najmanj 8 znakov

en: Choose password
sl: Izberite geslo

en: Confirm password
sl: Potrdite geslo

en: No SIM card installed
sl: Kartica SIM ni nameščena

en: SIM card added
sl: Kartica SIM dodana

en: You must restart the device to access the mobile network.
sl: Za dostop do mobilnega omrežja morate napravo ponovno zagnati.

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: You won’t be able to make calls or use text messaging without a SIM.
sl: Brez kartice SIM ne boste mogli klicati ali uporabljati kratkih sporočil.

en: To proceed with no SIM tap Skip.
sl: Za nadaljevanje brez kartice SIM tapnite Preskoči

en: Passwords match
sl: Gesli se ujemata

en: Passwords do not match
sl: Gesli se ne ujemata

en: Strong password
sl: Močno geslo

en: Fair password
sl: Sprejemljivo geslo

en: Weak password
sl: Šibko geslo

en: Very weak password
sl: Zelo šibko geslo
