unity8 - en to kk translation catalogue (157 entries)

en: Password:
kk: Пароль

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Failed to authenticate
kk: Авторизация қатесі

en: Invalid password, please try again
kk: Құпия сөз дұрыс емес, қайталап көріңіз

en: Log In
kk: Кіру

en: Retry
kk: Қайталаңыз

en: Login
kk: Кіру

en: Guest Session
kk: Қонақ сессиясы

en: Pin shortcut
kk: Бекітпе сілтемесі

en: Quit
kk: Шығу

en: Unpin shortcut
kk: Төте жолды босату

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
kk: Шығу

en: Are you sure you want to log out?
kk: Сіз шынымен кеткіңіз келе ме?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
kk: Блок

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
kk: Шығу

en: Cancel
kk: Бас тарту

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
kk: Қайта жүктеңіз

en: Are you sure you want to reboot?
kk: Қайта жүктегіңіз келе ме?

en: No
kk: Жоқ

en: Yes
kk: Иә

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
kk: Энергия

en: Are you sure you would like
    to power off?
kk: Сіз қалайсыз ба
    өшіру?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
kk: Өшіру

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
kk: Қайта жүктеңіз

en: Keyboard Shortcuts
kk: Жылдам пернелер

en: Takes a screenshot.
kk: Скриншот алыңыз.

en: Takes a screenshot of the current window.
kk: Ағымдағы терезенің скриншотын түсіріңіз.

en: Switches to next keyboard layout.
kk: Пернетақтаның келесі орналасуына ауысыңыз.

en: Switches to previous keyboard layout.
kk: Алдыңғы пернетақта орналасуына көшу.

en: Starts the Terminal application.
kk: Терминал қосымшасын іске қосыңыз.

en: Launcher
kk: Іске қосқыш

en: Super (Hold)
kk: Super (Ұстау)

en: Opens the launcher, displays shortcuts.
kk: Іске қосқышты ашыңыз, төте жолдарды көрсетіңіз.

en: Opens launcher keyboard navigation mode.
kk: Іске қосу пернетақтасын пайдаланып навигация режимін ашыңыз.

en: Switches applications via the launcher.
kk: Іске қосу арқылы қосымшаларды ауыстырыңыз.

en: Same as clicking on a launcher icon.
kk: Іске қосу белгішесін басумен бірдей.

en: Opens the Application Drawer.
kk: Бағдарлама мәзірін ашыңыз.

en: Switching
kk: Ауыстыру

en: Switches between applications.
kk: Қолданбалар арасында ауысу.

en: Opens the desktop spread.
kk: Жұмыс үстелінің таралуын ашыңыз.

en: Cursor Left or Right
kk: Солға немесе оңға жүгіргі

en: Moves the focus.
kk: Фокусты ауыстыру.

en: Windows
kk: Терезе

en: Minimizes all windows.
kk: Барлық терезелерді кішірейту.

en: Maximizes the current window.
kk: Барлық терезелерді үлкейту.

en: Minimizes or restores the current window.
kk: Ағымдағы терезені кішірейту немесе қалпына келтіру.

en: Semi-maximizes the current window.
kk: Ағымдағы терезені жартылай үлкейту.

en: Closes the current window.
kk: Ағымдағы терезені жабады.

en: Return to Call
kk: Қоңырауға оралу

en: Emergency Call
kk: Жедел шақыру

en: OK
kk: Жақсы

en: Apps may have unsaved data:
kk: Қолданбаларда сақталмаған деректер болуы мүмкін:

[ctx: Re-dock means connect the device again to an external screen/mouse/keyboard]
en: Re-dock, save your work and close these apps to continue.
kk: Жалғастыру үшін жұмысыңызды сақтаңыз және жабыңыз.

en: Or force close now (unsaved data will be lost).
kk: Немесе қазір күшпен жабыңыз (сақталмаған деректер жоғалады).

en: OK, I will reconnect
kk: Жарайды, мен қайта қосыламын

en: Reconnect now!
kk: Қазір қайта қосылыңыз!

en: Close all
kk: Барлығын жабыңыз

en: Preview Share Item
kk: Элементті алдын-ала бөлісу

en: Your device is now connected to an external display. Use this screen as a touch pad to interact with the pointer.
kk: Енді сіздің құрылғыңыз сыртқы дисплейге қосылған. Бұл экранды сенсорлық тақта ретінде меңзермен өзара әрекеттесу үшін пайдаланыңыз.

en: Tap left button to click.
kk: Басу үшін сол жақ батырманы басыңыз.

en: Tap right button to right click.
kk: Тінтуірдің оң жақ түймешігімен нұқыңыз.

en: Swipe with two fingers to scroll.
kk: Жылжу үшін екі саусағыңызбен сырғытыңыз.

en: Find more settings in the system settings.
kk: Жүйе параметрлерінен қосымша параметрлерді табыңыз.

en: %1 hour | %1 hours
kk[0]: %1 сағат
kk[1]: %1 сағатын

en: %1 minute | %1 minutes
kk[0]: %1 минута
kk[1]: %1 минут

en: Unlock
kk: Бұғаттан шығару

en: Device Locked
kk: Құрылғы құлыптаулы

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
kk: Құпия сөздің тым көп сәтсіз орындалуына байланысты сіз бұғатталдыңыз.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
kk: Құпия сөздің тым көп сәтсіз орындалуына байланысты сіз бұғатталдыңыз.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
kk[0]: %1 минут күтіп, қайталап көріңіз…
kk[1]: %1 хатты күтіп, қайталап көріңіз…

en: Try again
kk: Кағы да қайталап көріңіз

en: Enter passphrase to unlock
kk: Құлпын ашу үшін құпия фразаны енгізіңіз

en: Enter passcode to unlock
kk: Құлпын ашу үшін пароль енгізіңіз

en: Emergency
kk: Төтенше жағдай

en: Passphrase
kk: Құпия фраза

en: Passcode
kk: Пароль

en: Select desktop environment
kk: Жұмыс үстелінің ортасын таңдаңыз

en: Search…
kk: Іздеу…

en: Show password
kk: Құпия сөзді көрсету

en: Tap to return to call...
kk: Қоңырауға оралу үшін басыңыз...

en: Conference
kk: Конференция

en: Nothing is playing
kk: Ештеңе ойнамайды

en: %1 second | %1 seconds
kk[0]: %1 секунда
kk[1]: %1 секунд

en: 0 seconds
kk: 0 секунд

en: %1 remaining
kk: %1 қалды

en: In queue…
kk: Кезек…

en: Downloading
kk: Жүктеу

en: Paused, tap to resume
kk: Кідіртілді, жалғастыру үшін басыңыз

en: Canceled
kk: Бас тартылды

en: Finished
kk: Бұл жасалды

en: Failed, tap to retry
kk: Қате. Әрекетті қайталау үшін басыңыз

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
kk: Хат жіберу

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
kk: Жауап беру

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
kk: Қайта телефон соғу

en: Back
kk: Оралу

en: Drag using 3 fingers any application from one window to the other
kk: Кез-келген қосымшаны бір саусақтан екінші саусаққа 3 саусақпен сүйреңіз

en: No running apps
kk: Іске қосылған қолданбалар жоқ

en: Long swipe from the left edge to open the Application Drawer
kk: Сол жақ шетінен сырғытыңыз және қолданбаның тартпасын ашыңыз

en: Short swipe from the left edge to open the launcher
kk: Іске қосқышты ашу үшін сол жақ жиектен қысқа сырғытыңыз

en: Push your mouse against the right edge to view your open apps
kk: Ашық қосымшаларды көру үшін тінтуірді оң жақ шетіне қарай ұстаңыз

en: Swipe from the right edge to view your open apps
kk: Ашық қолданбаларды көру үшін оң жақ шетінен сырғытыңыз

en: Swipe from the top edge to access notifications and quick settings
kk: Хабарландырулар мен жылдам параметрлерге қол жеткізу үшін жоғарыдан сырғытыңыз

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
kk: Оралу

en: Language
kk: Тіл

en: Next
kk: Әрі қарай

en: What's new
kk: Не жаңалық

en: Loading...
kk: Жүктелуде...

en: Select Keyboard
kk: Пернетақтаны таңдаңыз

en: Keyboard language
kk: Пернетақта тілі

en: Keyboard layout
kk: Пернетақтаның орналасуы

en: Skip
kk: Өткізіп жіберу

en: Connect to Wi‑Fi
kk: Wi-Fi желісіне қосылыңыз

en: Connected
kk: Қосылды

en: Available Wi-Fi networks
kk: Қол жетімді Wi-Fi желілері

en: No available Wi-Fi networks
kk: Wi-Fi желілері жоқ

en: Time Zone
kk: Сағаттық белдеу

en: Enter your city
kk: Қалаңызға кіріңіз

en: Personalize Your Device
kk: Құрылғыны жекелендіріңіз

en: Preferred Name
kk: Қалаулы ат

en: Lock Screen
kk: Экранды құлыптау

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create new password
kk: Жаңа пароль жасаңыз

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create passcode (numbers only)
kk: Кіру кодын жасаңыз (тек нөмірлерде)

[ctx: Label: Type of security method]
en: No lock code
kk: Құлыптау коды жоқ

en: Update Device
kk: Құрылғыны жаңартыңыз

en: There is a system update available and ready to install. Afterwards, the device will automatically restart.
kk: Орнатуға дайын жүйелік жаңарту бар. Осыдан кейін құрылғы автоматты түрде қайта жүктеледі.

[ctx: version of the system update]
en: Version %1
kk: Нұсқа %1

en: This could take a few minutes...
kk: Бұл бірнеше минутты алуы мүмкін...

en: Install and restart now
kk: Қазір орнатыңыз және қайта бастаңыз

en: Welcome Back
kk: қайта келуінмен

en: You are ready to use your device now
kk: Сіз қазір құрылғыңызды пайдалануға дайынсыз

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Get Started
kk: Бастау

en: Confirm passcode
kk: Кіру кодын растаңыз

en: Incorrect passcode.
kk: Қате құпия сөз.

[ctx: Enter the passcode again]
en: Please re-enter.
kk: Қайта енгізіңіз.

en: Lock Screen Passcode
kk: Экранның құпия сөзі

en: Choose passcode
kk: Құпия сөзді таңдаңыз

en: Passcode too short
kk: Пароль тым қысқа

en: Passcodes match
kk: Құпия сөздер сәйкес келеді

en: Passcodes do not match
kk: Кіру кодтары сәйкес келмейді

en: Lock Screen Password
kk: Экранның құпия сөзі

en: Enter at least 8 characters
kk: Кемінде 8 таңба енгізіңіз

en: Choose password
kk: Құпия сөзді таңдаңыз

en: Confirm password
kk: Құпия сөзді растаңыз

en: No SIM card installed
kk: SIM картасы орнатылмаған

en: SIM card added
kk: SIM картасы қосылды

en: You must restart the device to access the mobile network.
kk: Ұялы желіге кіру үшін құрылғыны қайта қосу керек.

en: Restart
kk: Қайтадан қосу

en: You won’t be able to make calls or use text messaging without a SIM.
kk: SIM картасыз сіз қоңырау шала алмайсыз немесе мәтіндік хабарларды пайдалана алмайсыз.

en: To proceed with no SIM tap Skip.
kk: SIM картасыз жалғастыру үшін Өткізіп жіберіңіз.

en: Password too short
kk: Құпия сөз тым қысқа

en: Passwords match
kk: Құпия сөздер сәйкес келеді

en: Passwords do not match
kk: Құпия сөздер сәйкес келмейді

en: Strong password
kk: Күшті пароль

en: Fair password
kk: Адал пароль

en: Weak password
kk: Әлсіз пароль

en: Very weak password
kk: Құпия сөз өте әлсіз
