loupe main - en to kk translation catalogue (129 entries)

en: _Open With…
kk: _Көмегімен ашу…

en: _Print…
kk: Бас_паға шығару…

en: _Copy
kk: Кө_шіру

en: Rotate
kk: Бұру

en: _Set as Background…
kk: Фон ретінде ор_нату…

en: Could not Load Image
kk: Суретті жүктеу мүмкін емес

en: Rotate Left
kk: Солға бұру

en: Rotate Right
kk: Оңға бұру

en: Previous Image
kk: Алдыңғы сурет

en: Next Image
kk: Келесі сурет

en: Zoom Out
kk: Кішірейту

en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: Toggle Fullscreen
kk: Толық экранға/одан шығу

note: Translators: Go back to previous page
en: Back
kk: Артқа

en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Layout
kk: Жайма

en: Orientation
kk: Бағдары

en: Portrait Page Orientation
kk: Парақтың тік бағдары

en: Landscape Page Orientation
kk: Парақтың жатық бағдары

en: Alignment
kk: Туралау

en: Margins
kk: Шет өрістері

en: Margin Units
kk: Шет өрісі өлшем бірліктері

en: Horizontal
kk: Горизонталды

en: Vertical
kk: Вертикалды

en: Image Size
kk: Сурет өлшемі

en: Image Size Units
kk: Сурет өлшемінің бірліктері

en: Fill Space
kk: Кеңістікті толтыру

en: Width
kk: Ені

en: Height
kk: Биіктігі

en: Folder
kk: Бума

en: Open Containing Folder
kk: Орналасқан бумасын ашу

en: Image Format
kk: Сурет пішімі

en: File Size
kk: Файл өлшемі

en: File Created
kk: Файлд жасалды

en: File Modified
kk: Файл өзгертілді

en: Location
kk: Орналасуы

en: Open Location
kk: Орналасуды ашу

en: Originally Created
kk: Бастапқы жасалды

en: Aperture
kk: Диафрагма мәні

en: Exposure
kk: Экспозиция уақыты

en: Focal Length
kk: Фокустық қашықтығы

en: Maker, Model
kk: Өндіруші, модель

en: _New Window
kk: Жаңа тере_зе

en: _Open…
kk: _Ашу…

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернетақта жарлықтары

en: _About Image Viewer
kk: Суреттерді көрсетуші тур_алы

note: If the file exists, get display name
en: Image Viewer
kk: Суреттер көрсетушісі

en: Copy to Clipboard
kk: Алмасу буферіне көшіру

en: Move to Trash
kk: Қоқыс шелегіне тастау

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: Image Properties
kk: Сурет қасиеттері

en: View Images
kk: Суреттерді қарау

en: Drag and drop images here
kk: Суреттерді тартып әкеліп, осында тастаңыз

en: _Open Files…
kk: Файлдарды а_шу…

en: Picture;Slideshow;Graphics;Loupe;
kk: Picture;Slideshow;Graphics;Loupe;Сурет;Слайдшоу;Графика;

en: The Loupe Team
kk: Loupe әзірлеу тобы

en: View images
kk: Суреттерді қарау

en: Browse through your images and inspect their metadata with:
kk: Суреттеріңізді қарап шығу және олардың метадеректерін келесімен тексеру:

en: Fast GPU accelerated image rendering
kk: GPU арқылы үдетілген суреттерді жылдам қарау

en: Tiled rendering for vector graphics
kk: Векторлық графика үшін плиткалы рендеринг

en: Extendable and sandboxed image decoding
kk: Кеңейтілетін және суретті құмсалғышта декодтау

en: Accessible presentation of the most important metadata.
kk: Ең маңызды метадеректердің қолжетімді көрсетілімі.

[ctx: shortcut window]
en: General Shortcuts
kk: Жалпы жарлықтар

[ctx: shortcut window]
en: Show Main Menu
kk: Басты мәзірді көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
kk: Суретті алмасу буферіне көшіру

[ctx: shortcut window]
en: Move Image to Trash
kk: Суретті қоқыс шелегіне тастау

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Image Properties
kk: Сурет қасиеттерін көрсету/жасыру

[ctx: shortcut window]
en: Set as Background
kk: Фон ретінде орнату.

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Fullscreen
kk: Толық экранға/одан шығу

[ctx: shortcut window]
en: Leave Fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

[ctx: shortcut window]
en: New Window
kk: Жаңа терезе

[ctx: shortcut window]
en: Open Help
kk: Көмекті ашу

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
kk: Терезені жабу

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Navigate Images
kk: Суреттерді шолу

[ctx: shortcut window]
en: Next Image
kk: Келесі сурет

[ctx: shortcut window]
en: Previous Image
kk: Алдыңғы сурет

[ctx: shortcut window]
en: First Image
kk: Бірінші сурет

[ctx: shortcut window]
en: Last Image
kk: Соңғы сурет

[ctx: shortcut window]
en: Rotate Image
kk: Суретті бұру

[ctx: shortcut window]
en: Rotate Clockwise
kk: Сағат тілі бойымен бұру

[ctx: shortcut window]
en: Rotate Counterclockwise
kk: Сағат тілі бойына қарсы бұру

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Image
kk: Суретті масштабтау

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
kk: Үлкейту

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
kk: Кішірейту

[ctx: shortcut window]
en: Best Fit
kk: Жақсырақ сыю

[ctx: shortcut window]
en: Original Scale
kk: Бастапқы масштаб

[ctx: shortcut window]
en: 200% Scale
kk: 200% масштаб

[ctx: shortcut window]
en: Pan View
kk: Көріністі панорамдау

[ctx: shortcut window]
en: Pan Left
kk: Солға панорамдау

[ctx: shortcut window]
en: Pan Right
kk: Оңға панорамдау

[ctx: shortcut window]
en: Pan Up
kk: Жоғары панорамдау

[ctx: shortcut window]
en: Pan Down
kk: Төмен панорамдау

[ctx: shortcut window]
en: Gestures
kk: Ымдар

en: Copyright © 2020–2023 Christopher Davis et al.
kk: Copyright © 2020–2023 Christopher Davis және т.б.

en: Could not list other files in directory.
kk: Бумадағы басқа файлдарды тізімдеу мүмкін болмады.

note: Translators: short for "north" in GPS coordinate
en: N
kk: С

note: Translators: short for "south" in GPS coordinate
en: S
kk: О

note: Translators: short for "east" in GPS coordinate
en: E
kk: Ш

note: Translators: short for "west" in GPS coordinate
en: W
kk: Б

note: Translators: Unit for exposure time in seconds
en: 1\u{2215}{}\u{202F}s
kk: 1\u{2215}{}\u{202F}с

note: Translators: Unit for focal length in millimeters
en: {}\u{202F}mm
kk: {}\u{202F}мм

en: Failed to restore image from trash
kk: Суретті қоқыс шелегінен қайтару сәтсіз аяқталды

en: Failed to open image
kk: Суретті ашу сәтсіз аяқталды

note: Translators: This is a toast notification, informing the user that an image has been set as background.
en: Set as background.
kk: Фон ретінде орнату.

en: Could not set background.
kk: Фонды орнату мүмкін болмады.

en: Top
kk: Жоғары

en: Center
kk: Ортасында

en: Bottom
kk: Төмен

en: Left
kk: Сол жақ

en: Right
kk: Оң жақ

note: Translators: Shorthand for centimeter
en: cm
kk: см

note: Translators: Shorthand for inch
en: in
kk: дюйм

note: Translators: Shorthand for pixel
en: px
kk: пикс

note: Translators: {} is a placeholder for the filename
en: Print “{}”
kk: "{}" баспаға шығару

en: Supported image formats
kk: Қолдауы бар барлық сурет пішімдері

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Open Image
kk: Суретті ашу

en: Image copied to clipboard
kk: Сурет алмасу буферіне көшірілді

en: Image moved to trash
kk: Сурет қоқыс шелегіне тасталды

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Failed to move image to trash
kk: Суретті қоқыс шелегіне тастау сәтсіз аяқталды

en: Permanently Delete Image?
kk: Суретті толығымен өшіру керек пе?

en: The image “{}” can only be deleted permanently.
kk: "{}" суретті тек толығымен өшіруге болады.

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Delete
kk: Өшіру

en: Failed to delete image
kk: Суретті өшіру сәтсіз аяқталды
