Loupe main - en to uk translation catalogue (201 entries)

en: Image Viewer
uk: Перегляд зображень

en: Picture;Graphics;Loupe;
uk: Picture;Graphics;Loupe;зображення;картинка;графіка;перегляд;зображення;лупе;

en: Show the image properties sidebar
uk: Показати властивості зображення на бічній панелі

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: View images
uk: Перегляд зображень

en: Browse through your images and inspect their metadata with:
uk: Здійснюйте навігацію вашими зображеннями і переглядайте їхні метадані за допомогою:

en: Fast GPU accelerated image rendering
uk: Швидкої обробка зображення за допомогою графічного процесора

en: Tiled rendering for vector graphics
uk: Плиткової обробки для векторної графіки

en: Extendable and sandboxed image decoding
uk: Придатного до розширення та ізольоване декодування зображень

en: Accessible presentation of the most important metadata.
uk: Доступного представлення найважливіших метаданих

[ctx: shortcut window]
en: General Shortcuts
uk: Загальні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image or Selected Text to Clipboard
uk: Копіювати зображення або позначений текст до буфера

[ctx: shortcut window]
en: Move Image to Trash
uk: Пересунути зображення до смітника

[ctx: shortcut window]
en: Permanently Delete Image
uk: Остаточно вилучити зображення

[ctx: shortcut window]
en: Open Image with Other App
uk: Відкрити зображення у іншій програмі

[ctx: shortcut window]
en: Set as Background
uk: Встановити як тло

[ctx: shortcut window]
en: New Window
uk: Відкрити нове вікно

[ctx: shortcut window]
en: Open Help
uk: Відкрити довідку

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
uk: Показати клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
uk: Закрити вікно

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вийти з програми

[ctx: shortcut window]
en: Navigate Images
uk: Навігація зображеннями

[ctx: shortcut window]
en: Next Image
uk: Наступне зображення

[ctx: shortcut window]
en: Previous Image
uk: Попереднє зображення

[ctx: shortcut window]
en: First Image
uk: Перше зображення

[ctx: shortcut window]
en: Last Image
uk: Останнє зображення

[ctx: shortcut window]
en: Rotate Image
uk: Обернути зображення

[ctx: shortcut window]
en: Rotate Clockwise
uk: Обернути за годинниковою стрілкою

[ctx: shortcut window]
en: Rotate Counterclockwise
uk: Обернути проти годинникової стрілки

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Image
uk: Масштабувати зображення

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
uk: Збільшити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
uk: Зменшити

[ctx: shortcut window]
en: Best Fit
uk: Найкраще заповнення

[ctx: shortcut window]
en: Original Scale
uk: Початковий масштаб

[ctx: shortcut window]
en: 200% Scale
uk: Масштаб 200%

[ctx: shortcut window]
en: Pan View
uk: Панорамування зображення

[ctx: shortcut window]
en: Pan Left
uk: Панорамування ліворуч

[ctx: shortcut window]
en: Pan Right
uk: Панорамування праворуч

[ctx: shortcut window]
en: Pan Up
uk: Панорамування вгору

[ctx: shortcut window]
en: Pan Down
uk: Панорамування вниз

[ctx: shortcut window]
en: View
uk: Переглянути

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Fullscreen
uk: Перемикач повноекранного режиму

[ctx: shortcut window]
en: Leave Fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Image Properties
uk: Увімкнути або вимкнути показ панелі властивостей зображень

[ctx: shortcut window]
en: Show Main Menu
uk: Показати головне меню

[ctx: shortcut window]
en: Gestures
uk: Жести

[ctx: shortcut window]
en: Editing
uk: Редагування

[ctx: shortcut window]
en: Open Editing View
uk: Відкрити панель редагування

[ctx: shortcut window]
en: Replace Original
uk: Замінити початковий

[ctx: shortcut window]
en: Save As
uk: Зберегти із новою назвою

[ctx: shortcut window]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: shortcut window]
en: Mirror Horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально

[ctx: shortcut window]
en: Mirror Vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

[ctx: shortcut window]
en: Apply Crop
uk: Застосувати обрізання

en: Copyright © 2020–2024 Christopher Davis et al.
uk: © Christopher Davis та інші, 2020–2024.

en: Could not list other files in directory.
uk: Не вдалося отримати список інших файлів у каталозі.

note: Translators: Fractional exposure time (photography) in seconds
en: 1\u{2215}{}\u{202F}s
uk: 1\u{2215}{}\u{202F}с

note: Translators: Exposure time (photography) in seconds
en: {}\u{202F}s
uk: {}\u{202F}с

en: {}\u{202F}mm
uk: {}\u{202F}мм

note: Translators: short for "north" in GPS coordinate
en: N
uk: Пн

note: Translators: short for "south" in GPS coordinate
en: S
uk: Пд

note: Translators: short for "east" in GPS coordinate
en: E
uk: С

note: Translators: short for "west" in GPS coordinate
en: W
uk: З

en: Failed to restore image from trash
uk: Не вдалося відновити зображення зі смітника

en: Drop Image to View
uk: Скиньте зображення для перегляду

en: Failed to Edit Image
uk: Не вдалося внести зміни до зображення

en: Free
uk: Довільне

en: Original
uk: Оригінал

en: Square
uk: Квадрат

en: Aspect Ratio
uk: Співвідношення сторін

en: _Free
uk: Дов_ільний

en: _Original
uk: По_чатковий

en: _Square
uk: _Квадратні

en: Orientation Landscape
uk: Альбомна орієнтація

en: Orientation Portrait
uk: Книжкова орієнтація

en: Rotate
uk: Обертати

en: Rotate Counter Clockwise
uk: Обернути проти годинникової стрілки

en: Rotate Clockwise
uk: Обернути за годинниковою стрілкою

en: Flip
uk: Віддзеркалити

en: Mirror Horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально

en: Mirror Vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

en: _Reset
uk: С_кинути

en: Undo Changes in this View
uk: Скасувати зміни на цій панелі перегляду

en: Crop Selection
uk: Обрізати за позначеним

note: Translators: Filename suffix Translators: Filename suffix, {} is replaced by a number
en:  (Edited) |  (Edited {})
uk[0]:  (редаговано {})
uk[1]:  (редаговано {})
uk[2]:  (редаговано {})
uk[3]:  (редаговано {})

en: Failed to save image.
uk: Спроба збереження зображення була невдалою.

en: Editing Image
uk: Редагування зображення

en: Failed to edit image.
uk: Не вдалося внести зміни до зображення.

en: Failed to Save Image
uk: Спроба збереження зображення була невдалою

en: Saving Image
uk: Збереження зображення

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save As…
uk: Зберегти _як…

en: Keep original and create a new file
uk: Зберегти оригінал і створити файл

en: _Replace Original
uk: З_амінити оригінал

en: Original image will be moved to the trash
uk: Початкове зображення буде пересунуто до смітника

en: The following error occurred. If you think this is an issue with the program, please include this information when you report the error.
uk: Сталася вказана нижче помилка. Якщо ви вважаєте, що цю проблему пов'язано із програмою, будь ласка, повідомте ці дані при створенні звіту щодо помилки.

en: Error Details
uk: Подробиці щодо помилки

en: The image loader reported the following when trying to load or edit the image. Please include this information when you report an error. If possible, please also provide the image that causes the issue.
uk: Під час спроби завантажити або редагувати зображення засіб завантаження повідомив наведені нижче дані. Будь ласка, включіть ці відомості до вашого звіту щодо помилки. Якщо можна, також надайте зображення, завантаження якого призвело до помилки.

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Copy Error Message
uk: Копіювати повідомлення про помилку

en: Report _Issue
uk: Повідомити про _проблему

en: No image loaders available. Maybe the “glycin-loaders” package with compatibility version “{}” is not installed.
uk: Немає засобів завантаження зображень. Можливо, не встановлено пакунок «glycin-loaders» із сумісною версією «{}».

en: The image format “{} ({})” is known but not installed.
uk: Формат зображень «{} ({})» відомий програмі, але засоби його обробки не встановлено.

en: Unknown image format “{} ({}).”
uk: Невідомий формат зображення «{} ({}).»

en: There is not enough free memory available to load this image.
uk: Недостатньо вільної пам'яті для завантаження цього зображення.

en: Either the image file is corrupted or it contains unsupported elements.
uk: Файл зображення або пошкоджено або у ньому містяться непідтримувані елементи.

en: _Open With…
uk: Відкрити _через…

en: _Print…
uk: Над_рукувати…

en: _Set as Background…
uk: З_робити фоновим зображенням…

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Could not Load Image
uk: Не вдалося завантажити зображення

en: More _Information
uk: Д_окладніше

en: _Reload
uk: Перезаванта_жити

en: Rotate Left
uk: Обернути ліворуч

en: Rotate Right
uk: Обернути праворуч

note: Translators: This is a toast notification, informing the user that an image has been set as background.
en: Set as background.
uk: Встановити як фонове зображення.

en: Could not set background.
uk: Не вдалося встановити фонове зображення.

en: Previous Image
uk: Попереднє зображення

en: Next Image
uk: Наступне зображення

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Toggle Zoom
uk: Перемкнути масштаб

en: Zoom to Specific Level
uk: Масштабувати до вказаного рівня

en: Custom Zoom Level
uk: Нетиповий масштаб

en: Zoom to Specified Level
uk: Масштабувати до вказаного рівня

en: Supported image formats
uk: Підтримувані формати зображень

en: All files
uk: усі файли

en: Open Image
uk: Відкрити зображення

en: Image copied to clipboard
uk: Зображення скопійовано до буфера обміну

en: Image moved to trash
uk: Зображення пересунуто до смітника

en: Undo
uk: Скасувати

en: Failed to move image to trash
uk: Не вдалося пересунути зображення до смітника

en: Permanently Delete Image?
uk: Остаточно вилучити зображення?

en: After deleting the image “{}” it will be permanently lost.
uk: Після вилучення зображення «{}» його не можна буде відновити.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Delete
uk: Вилучити

en: Failed to delete image
uk: Не вдалося вилучити зображення

en: _New Window
uk: _Створити вікно

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _About Image Viewer
uk: _Про «Перегляд зображень»

en: Toggle Fullscreen
uk: Увімкнути/вимкнути повноекранний режим

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Image Properties
uk: Властивості зображення

en: Edit Image
uk: Редагувати зображення

en: View Images
uk: Перегляд зображень

en: Drag and drop images here
uk: Перетягніть і скиньте зображення тут

en: _Open Files…
uk: _Відкрити файли…

en: Top
uk: Вгорі

en: Center
uk: За центром

en: Bottom
uk: Внизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

note: Translators: Shorthand for centimeter
en: cm
uk: см

note: Translators: Shorthand for inch
en: in
uk: дюйм

note: Translators: Shorthand for pixel
en: px
uk: пк

note: Translators: {} is a placeholder for the filename
en: Print “{}”
uk: Надрукувати «{}»

en: Continue…
uk: Продовжити…

en: Print Image
uk: Надрукувати зображення

en: _Scale
uk: _Масштаб

en: _Width
uk: _Ширина

note: Translators: Go back to previous page
en: _Back
uk: _Назад

en: _Print
uk: _Надрукувати

en: Layout
uk: Компонування

en: _Orientation
uk: _Орієнтація

en: Portrait Page Orientation
uk: Книжкова орієнтація сторінки

en: Landscape Page Orientation
uk: Альбомна орієнтація сторінки

en: _Alignment
uk: Ви_рівнювання

en: Margins
uk: Поля

en: Margin Units
uk: Одиниці виміру полів

en: _Horizontal
uk: _Горизонтально

en: _Vertical
uk: _Вертикально

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: Image Size Units
uk: Одиниці виміру розміру зображення

en: _Fill Space
uk: З_аповнити місце

en: H_eight
uk: _Висота

en: Unknown
uk: Не відомо

note: Translators: Addition of image being transparent to format name
en: , transparent
uk: , прозорий

note: Translators: Addition of image being grayscale to format name
en: , grayscale
uk: , відтінки сірого

note: Translators: Addition of bit size to format name
en: , {}\u{202F}bit
uk: , {}\u{202F}біт

en: Image Coordinates Copied
uk: Скопійовано координати зображення

en: Folder
uk: Тека

en: Open Containing Folder
uk: Відкрити теку з даними

en: URI
uk: Адреса

en: Image Format
uk: Формат зображення

en: File Size
uk: Розмір файла

en: File Created
uk: Файл створено

en: File Modified
uk: Файл змінено

note: Translators: This is a label for GPS coordinates
en: Location
uk: Розташування

en: Copy Coordinates
uk: Копіювати координати

en: Open Location
uk: Відкрити адресу

en: Originally Created
uk: Вперше створено

en: Comment
uk: Коментар

en: Aperture
uk: Діафрагма

en: Exposure
uk: Витримка

en: Focal Length
uk: Фокусна відстань

en: Maker, Model
uk: Виробник, модель

en: Show Details
uk: Показати подробиці
