loupe main - en to lt translation catalogue (191 entries)

en: Image Viewer
lt: Paveikslėlių žiūryklė

en: View and edit images
lt: Žiūrėti ir keisti paveikslėlius

en: Picture;Graphics;Loupe;
lt: Paveikslėlis;Grafika;Loupe;

en: Show the image properties sidebar
lt: Rodyti paveikslėlio savybes šoninėje juostoje

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: Explore images, view their metadata, and make quick edits by cropping, rotating, or flipping them.
lt: Naršykite paveikslėlius, matykite jų meta-duomenis bei atlikite greitus pakeitimus apkirpdami, pasukdami ar apversdami juos.

[ctx: shortcut window]
en: General Shortcuts
lt: Esminiai trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image or Selected Text to Clipboard
lt: Kopijuoti paveikslėlį arba pažymėtą tekstą į iškarpinę

[ctx: shortcut window]
en: Move Image to Trash
lt: Perkelti paveikslėlį į šiukšlinę

[ctx: shortcut window]
en: Permanently Delete Image
lt: Negrįžtamai ištrinti paveikslėlį

[ctx: shortcut window]
en: Open Image with Other App
lt: Atverti paveikslėlį kitoje programoje

[ctx: shortcut window]
en: Set as Background
lt: Nustatyti kaip foną

[ctx: shortcut window]
en: New Window
lt: Naujas langas

[ctx: shortcut window]
en: Open Help
lt: Atverti žinyną

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
lt: Rodyti klaviatūros trumpinius

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
lt: Užverti langą

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Navigate Images
lt: Judėti paveikslėliais

[ctx: shortcut window]
en: Next Image
lt: Kitas paveikslėlis

[ctx: shortcut window]
en: Previous Image
lt: Ankstesnis paveikslėlis

[ctx: shortcut window]
en: First Image
lt: Pirmas paveikslėlis

[ctx: shortcut window]
en: Last Image
lt: Paskutinis paveikslėlis

[ctx: shortcut window]
en: Rotate Image
lt: Pasukti paveikslėlį

[ctx: shortcut window]
en: Rotate Clockwise
lt: Pasukti pagal laikrodžio rodyklę

[ctx: shortcut window]
en: Rotate Counterclockwise
lt: Pasukti prieš laikrodžio rodyklę

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Image
lt: Paveikslėlio mastelis

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
lt: Priartinti paveikslėlį

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
lt: Atitolinti paveikslėlį

[ctx: shortcut window]
en: Best Fit
lt: Geriausias

[ctx: shortcut window]
en: Original Scale
lt: Pradinis dydis

[ctx: shortcut window]
en: 200% Scale
lt: 200% mastelis

[ctx: shortcut window]
en: Pan View
lt: Skydelis rodinys

[ctx: shortcut window]
en: Pan Left
lt: Skydelis kairėje

[ctx: shortcut window]
en: Pan Right
lt: Skydelis dešinėje

[ctx: shortcut window]
en: Pan Up
lt: Skydelis viršuje

[ctx: shortcut window]
en: Pan Down
lt: Skydelis apačioje

[ctx: shortcut window]
en: View
lt: Rodinys

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Fullscreen
lt: Perjungti viso ekrano veikseną

[ctx: shortcut window]
en: Leave Fullscreen
lt: Palikti viso ekrano veikseną

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Image Properties
lt: Perjungti paveikslėlio savybes

[ctx: shortcut window]
en: Show Main Menu
lt: Rodyti pagrindinį meniu

[ctx: shortcut window]
en: Editing
lt: Redagavimas

[ctx: shortcut window]
en: Open Editing View
lt: Atverti redagavimo rodinį

[ctx: shortcut window]
en: Replace Original
lt: Pakeisti originalą

[ctx: shortcut window]
en: Save As
lt: Įrašyti taip

[ctx: shortcut window]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: shortcut window]
en: Mirror Horizontally
lt: Veidrodinis horizontaliai

[ctx: shortcut window]
en: Mirror Vertically
lt: Veidrodinis vertikaliai

[ctx: shortcut window]
en: Apply Crop
lt: Pritaikyti apkirpimą

en: Copyright © 2020–2024 Christopher Davis et al.
lt: Autorių teisės saugomos © 2020–2024 Christopher Davis ir kiti.

en: Could not list other files in directory.
lt: Nepavyko išvardinti kitų aplanko failų.

note: Translators: short for "north" in GPS coordinate
en: N
lt: Š

note: Translators: short for "south" in GPS coordinate
en: S
lt: P

note: Translators: short for "east" in GPS coordinate
en: E
lt: R

note: Translators: short for "west" in GPS coordinate
en: W
lt: V

en: Failed to restore image from trash
lt: Nepavyko atkurti paveikslėlio iš šiukšlinės

en: Drop Image to View
lt: Numeskite paveikslėlį peržiūrai

en: Failed to Edit Image
lt: Nepavyko redaguoti paveikslėlio

en: Free
lt: Laisvas

en: Original
lt: Originalas

en: Square
lt: Kvadratas

en: Aspect Ratio
lt: Proporcija

en: _Free
lt: _Laisvas

en: _Original
lt: _Originalas

en: _Square
lt: _Kvadratas

en: Orientation Landscape
lt: Gulsčia orientacija

en: Orientation Portrait
lt: Vertikali orientacija

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Rotate Counter Clockwise
lt: Pasukti prieš laikrodžio rodyklę

en: Rotate Clockwise
lt: Pasukti pagal laikrodžio rodyklę

en: Flip
lt: Apversti

en: Mirror Horizontally
lt: Veidrodinis horizontaliai

en: Mirror Vertically
lt: Veidrodinis vertikaliai

en: _Reset
lt: _Atstatyti

en: Undo Changes in this View
lt: Atstatyti pakeitimus šiame rodinyje

en: Crop Selection
lt: Apkirpti žymėjimą

note: Translators: Filename suffix, {} is replaced by a number
en:  (Edited) |  (Edited {})
lt[0]:  (Pakeista {})
lt[1]:  (Pakeista {})
lt[2]:  (Pakeista {})

en: Failed to save image.
lt: Nepavyko įrašyti paveikslėlio.

en: Editing Image
lt: Redaguojamas paveikslėlis

en: Failed to edit image.
lt: Nepavyko redaguoti paveikslėlio.

en: Failed to Save Image
lt: Nepavyko įrašyti paveikslėlio

en: Saving Image
lt: Įrašomas paveikslėlis

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Save As…
lt: Į_rašyti taip…

en: Keep original and create a new file
lt: Išlaikyti originalą ir sukurti naują failą

en: _Replace Original
lt: _Pakeisti originalą

en: Original image will be moved to the trash
lt: Originalus paveikslėlis bus perkeltas į šiukšlinę

en: The following error occurred. If you think this is an issue with the program, please include this information when you report the error.
lt: Kilo žemiau nurodyta klaida. Jei manote, kad tai yra programos problema, įtraukite šią informaciją, kai pranešite apie klaidą.

en: Error Details
lt: Klaidos detalės

en: The image loader reported the following when trying to load or edit the image. Please include this information when you report an error. If possible, please also provide the image that causes the issue.
lt: Paveikslėlio įkėlėjas pranešė šią informaciją bandant įkelti ar redaguoti paveikslėlį. Įtraukite šią informaciją pranešdami apie klaidą. Jei galima, taip pat pateikite probleminį paveikslėlį.

en: Error Message
lt: Klaidos pranešimas

en: Copy Error Message
lt: Kopijuoti klaidos pranešimą

en: Report _Issue
lt: Pranešti apie _klaidą

en: No image loaders available. Maybe the “glycin-loaders” package with compatibility version “{}” is not installed.
lt: Nėra paveikslėlių įkėlėjų. Galbūt „glycin-loaders“ paketas su suderinamumo versiją „{}“ nėra įdiegtas.

en: The image format “{} ({})” is known but not installed.
lt: Paveikslėlio formatas „{} ({})“ yra žinomas, bet neįdiegtas.

en: Unknown image format “{} ({}).”
lt: Nežinomas paveikslėlio formatas „{} ({}).“

en: There is not enough free memory available to load this image.
lt: Nepakanka laisvos atminties šiam paveikslėliui įkelti.

en: Failed to load image file: {}
lt: Nepavyko įkelti paveikslėlio failo: {}

en: Either the image file is corrupted or it contains unsupported elements.
lt: Arba paveikslėlis yra sugadintas, arba jame yra nepalaikomų elementų.

en: _Open With…
lt: _Atverti naudojant…

en: _Print…
lt: S_pausdinti…

en: _Set as Background…
lt: _Nustatyti kaip foną…

en: _Delete
lt: Iš_trinti

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Could not Load Image
lt: Nepavyko įkelti paveikslėlio

en: More _Information
lt: Daugiau _informacijos

en: _Reload
lt: Įkelti iš _naujo

en: Rotate Left
lt: Pasukti į kairę

en: Rotate Right
lt: Pasukti į dešinę

note: Translators: This is a toast notification, informing the user that an image has been set as background.
en: Set as background.
lt: Nustatyti kaip foną.

en: Could not set background.
lt: Nepavyko nustatyti fono.

en: Previous Image
lt: Ankstesnis paveikslėlis

en: Next Image
lt: Kitas paveikslėlis

en: Zoom Out
lt: Atitolinti

en: Zoom In
lt: Priartinti

en: Toggle Zoom
lt: Perjungti mastelį

en: Zoom to Specific Level
lt: Tam tikro lygio mastelis

en: Custom Zoom Level
lt: Pasirinktinis mastelis

en: Zoom to Specified Level
lt: Tam tikro lygio mastelis

en: Supported image formats
lt: Palaikomi paveikslėlių formatai

en: All files
lt: Visi failai

en: Open Image
lt: Atverti paveikslėlį

en: Image copied to clipboard
lt: Paveikslėlis nukopijuotas į iškarpinę

en: Image moved to trash
lt: Paveikslėlis perkeltas į šiukšlinę

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Failed to move image to trash
lt: Nepavyko perkelti paveikslėlio į šiukšlinę

en: Permanently Delete Image?
lt: Negrįžtamai ištrinti paveikslėlį?

en: After deleting the image “{}” it will be permanently lost.
lt: Ištrynus paveikslėlį „{}“, jis bus negrįžtamai prarastas.

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Failed to delete image
lt: Nepavyko ištrinti paveikslėlio

en: _New Window
lt: _Naujas langas

en: _Open…
lt: _Atverti…

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _About Image Viewer
lt: _Apie paveikslėlių žiūryklę

en: Toggle Fullscreen
lt: Perjungti viso ekrano veikseną

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Image Properties
lt: Paveikslėlio savybės

en: Edit Image
lt: Redaguoti paveikslėlį

en: View and Edit Images
lt: Rodyti bei keisti paveikslėlius

en: Drag and drop images here
lt: Atitempkite paveikslėlius čia

en: _Open Files…
lt: _Atverti failus…

en: Top
lt: Viršus

en: Center
lt: Centras

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

note: Translators: Shorthand for inch
en: in
lt: col

note: Translators: Shorthand for pixel
en: px
lt: piks

note: Translators: {} is a placeholder for the filename
en: Print “{}”
lt: Spausdinti „{}“

en: Continue…
lt: Tęsti…

en: Print Image
lt: Spausdinti paveikslėlį

en: _Scale
lt: _Mastelis

en: _Width
lt: _Plotis

note: Translators: Go back to previous page
en: _Back
lt: _Grįžti

en: _Print
lt: S_pausdinti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: _Orientation
lt: _Orientacija

en: Portrait Page Orientation
lt: Stačia puslapio orientacija

en: Landscape Page Orientation
lt: Gulsčia puslapio orientacija

en: _Alignment
lt: _Lygiuotė

en: Margins
lt: Paraštės

en: Margin Units
lt: Paraščių vienetai

en: _Horizontal
lt: _Horizontali

en: _Vertical
lt: _Vertikali

en: Image Size
lt: Paveikslėlio dydis

en: Image Size Units
lt: Paveikslėlio dydžio vienetai

en: _Fill Space
lt: Užpildyti _erdvę

en: H_eight
lt: _Aukštis

en: Unknown
lt: Nežinoma

note: Translators: Addition of image being transparent to format name
en: , transparent
lt: , permatoma

note: Translators: Addition of image being grayscale to format name
en: , grayscale
lt: , pilkos skalės

en: Image Coordinates Copied
lt: Paveikslėlio koordinatės nukopijuotos

en: Folder
lt: Aplankas

en: Open Containing Folder
lt: Atverti turintį aplanką

en: Image Format
lt: Paveikslėlio formatas

en: File Size
lt: Failo dydis

en: File Created
lt: Failas sukurtas

en: File Modified
lt: Failas pakeistas

note: Translators: This is a label for GPS coordinates
en: Location
lt: Vieta

en: Copy Coordinates
lt: Kopijuoti koordinates

en: Open Location
lt: Atverti vietą

en: Originally Created
lt: Sukurtas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Aperture
lt: Diafragma

en: Exposure
lt: Išlaikymas

en: Focal Length
lt: Židinio nuotolis

en: Maker, Model
lt: Gamintojas, modelis

en: Show Details
lt: Rodyti detales
